eblth Skrevet 2. februar 2004 Skrevet 2. februar 2004 (endret) Nå kommer Sharp GX30 med megapixel-kamera å deilig skjerm! Sharp GX30 Noen som vet mer eksakt når den kommer ut... Kommer den snart, må jeg kansje bestille den fra utlandet! Råå telefon!! Endret 2. februar 2004 av Mr.fungus
siemens:-) Skrevet 2. februar 2004 Skrevet 2. februar 2004 Tror ikke den kommer til Norge, vet ikke helt sikkert. Sharp har jo ikke gitt ut telefoner her i landet før. (iallefall ikke i "nyere" tid)
Chosiso Skrevet 2. februar 2004 Skrevet 2. februar 2004 liker den ikke så godt.. men tror ikke den kommer til norway.
rontonic Skrevet 2. februar 2004 Skrevet 2. februar 2004 Den tlf SKAL jeg ha!! Helt vanvittig rå. Må vel bestilles fra utlandet når den kommer..
Eulogy Skrevet 3. februar 2004 Skrevet 3. februar 2004 Den ser ikke så fin ut syns jeg. Men kunne tenkt meg den pga kameraet.
eblth Skrevet 3. februar 2004 Forfatter Skrevet 3. februar 2004 Jeg har lyst på den! Hvor mye tror folket den kommer til å koste? ( Gjerne fra webshopper ) Lurer på om den har fått T9 nå... (Det var en av grunnene til at jeg ikek kjøpte GX20)
eblth Skrevet 4. februar 2004 Forfatter Skrevet 4. februar 2004 Hmm, regner med at man kan gå til et service, men dette tror jeg koster 300 kr eller noe sånt... Det er det siste problemet mitt hvertfall!
molna Skrevet 4. februar 2004 Skrevet 4. februar 2004 Nå har jeg GX30 her gitt ;P GX20 er penere og mindre. Displayene er identiske.
eblth Skrevet 4. februar 2004 Forfatter Skrevet 4. februar 2004 Nå har jeg GX30 her gitt ;P GX20 er penere og mindre. Displayene er identiske. Har den bluetooth og T9?
[PaaL] Skrevet 4. februar 2004 Skrevet 4. februar 2004 3 megapixler? På linken stod det: Camera: 1 Megapixel camera (858x1144 pixels) with flash Video recording with sound
rontonic Skrevet 4. februar 2004 Skrevet 4. februar 2004 Nå har jeg GX30 her gitt ;P GX20 er penere og mindre. Displayene er identiske. Fy f... Molna, nå er det ihvertfall en her hjemme i fedrelandet som er veldig misunnelig på deg. Er det mmc/sd kortplass til den? sett begge deler har vært skrevet... Menyene er så og si like eller?
molna Skrevet 4. februar 2004 Skrevet 4. februar 2004 Menyene er like GX20 ja. Ja, SD/MMC-stasjon. Tok noen bilder, men mobilen er jo sperret for å sende bilder via IR, så jeg må prøve å få tak i en SD-leser for å overføre med. Kanskje i morra
rontonic Skrevet 4. februar 2004 Skrevet 4. februar 2004 Menyene er like GX20 ja.Ja, SD/MMC-stasjon. Tok noen bilder, men mobilen er jo sperret for å sende bilder via IR, så jeg må prøve å få tak i en SD-leser for å overføre med. Kanskje i morra Yes yes yes! Takk Molna!
pufffn Skrevet 4. februar 2004 Skrevet 4. februar 2004 Nå har jeg GX30 her gitt ;P GX20 er penere og mindre. Displayene er identiske. Du får jo alle mobiler før de kommer... Noe imot å legge ut et "real-life" bilde av mobilen??? Er ikke 100% overbevist om du og mobilene dine...
rontonic Skrevet 4. februar 2004 Skrevet 4. februar 2004 Nå har jeg GX30 her gitt ;P GX20 er penere og mindre. Displayene er identiske. Du får jo alle mobiler før de kommer... Noe imot å legge ut et "real-life" bilde av mobilen??? Er ikke 100% overbevist om du og mobilene dine... ny på forumet skjønner jeg...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå