Gå til innhold

Battlefield 1942 cd problemer


Anbefalte innlegg

Skrevet

Kjøpte for en stund siden Battlefield1942. nå viser det seg at innstallasjonen stopper opp på 97 %, ganske sikkert for at cd 2 er såpass herpa.

 

Da lurer jeg på jeg kan laste ned en iso. av cd 2, og at den vil funke bra?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Om ting er ulåveligt eller hva det er, tror jeg ikke alle man skal snakke så høyt om. Hadde purken tatt alle piratkopierere så hadde det vært fult i alle fengseler

  • 2 uker senere...
Skrevet

Så lenge man har kjøpt spillet, noe man SKAL(!!!!!!!!!!), så ser jeg ikke noe umoralsk i å laste ned en isofil for å legge det inn. Mediet man har spillet på er ikke noe hellig, cdkeyen derimot.

 

Veldig mange bruker jo isofiler av sine egne cder til cdsjekk av kopibeskyttelse, slik at de slipper å være redd for å ødelegge cdene sine.

 

Til de som lurer: Dette er IKKE noe forsvarsskrift for piratkopiering, tvert imot!

 

Støtt spillprodusenter, kjøp spill! :thumbs:

Skrevet (endret)
Kjøpte for en stund siden Battlefield1942. nå viser det seg at innstallasjonen stopper opp på 97 %, ganske sikkert for at cd 2 er såpass herpa.

 

Da lurer  jeg på jeg kan laste ned en iso. av cd 2, og at den vil funke bra?

Uavhengig av hvor god grunn du har, så tror jeg ikke det er så mange som vil hjelpe deg her... Det vil fort falle inn under punkt 8 i rettningslinjene som starter med "Det er forbudt å komme med informasjon som kan lede til piratvirksomhet.".

 

Er ikke så keen på å få ferie i 30 dager, eller evt øke advarsel nivået mitt... Har du derimot litt omløp der oppe vil det neppe ta deg lang tid å finne ut av dette selv.

 

 

edit: leif

Endret av Jon-d

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...