rikkmund Skrevet 23. januar 2004 Skrevet 23. januar 2004 Kjøpte for en stund siden Battlefield1942. nå viser det seg at innstallasjonen stopper opp på 97 %, ganske sikkert for at cd 2 er såpass herpa. Da lurer jeg på jeg kan laste ned en iso. av cd 2, og at den vil funke bra?
OscarWoHA Skrevet 23. januar 2004 Skrevet 23. januar 2004 Tror nok det er ulovlig. I stedet kan du sende CDn til EA og få tilbake en ny for et mindre penge-beløp.
RIW Skrevet 24. januar 2004 Skrevet 24. januar 2004 Om ting er ulåveligt eller hva det er, tror jeg ikke alle man skal snakke så høyt om. Hadde purken tatt alle piratkopierere så hadde det vært fult i alle fengseler
bjovas Skrevet 2. februar 2004 Skrevet 2. februar 2004 Så lenge man har kjøpt spillet, noe man SKAL(!!!!!!!!!!), så ser jeg ikke noe umoralsk i å laste ned en isofil for å legge det inn. Mediet man har spillet på er ikke noe hellig, cdkeyen derimot. Veldig mange bruker jo isofiler av sine egne cder til cdsjekk av kopibeskyttelse, slik at de slipper å være redd for å ødelegge cdene sine. Til de som lurer: Dette er IKKE noe forsvarsskrift for piratkopiering, tvert imot! Støtt spillprodusenter, kjøp spill!
Jon-d Skrevet 2. februar 2004 Skrevet 2. februar 2004 (endret) Kjøpte for en stund siden Battlefield1942. nå viser det seg at innstallasjonen stopper opp på 97 %, ganske sikkert for at cd 2 er såpass herpa. Da lurer jeg på jeg kan laste ned en iso. av cd 2, og at den vil funke bra? Uavhengig av hvor god grunn du har, så tror jeg ikke det er så mange som vil hjelpe deg her... Det vil fort falle inn under punkt 8 i rettningslinjene som starter med "Det er forbudt å komme med informasjon som kan lede til piratvirksomhet.". Er ikke så keen på å få ferie i 30 dager, eller evt øke advarsel nivået mitt... Har du derimot litt omløp der oppe vil det neppe ta deg lang tid å finne ut av dette selv. edit: leif Endret 2. februar 2004 av Jon-d
tbend Skrevet 2. februar 2004 Skrevet 2. februar 2004 Kan du ikke låne en cd hos en kompis eller noe? (cd2) Du bruker seff din key... Det er da vel låv?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå