Gå til innhold

Aopen a600a vs h600b


Anbefalte innlegg

Skrevet

Skal til å klikke inn en bestilling på nytt kabinett, og lurer litt paa a600a.

 

Er forskjellen her stort sett kosmetisk + en kilo eller to?

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

a600a har 300W PSU

a600b har 350W PSU

(psdata.no/hwb.no)

 

Ellers kosmetisk ser det ut som

 

 

TaZ

Endret av taz
Skrevet

Jeg kan absolutt anbefale A600a, det er et dønn stabilt kabinett med fin og oversiktelig innhold. veier veldig lite ogsa, og ser sinnsykt pent ut!

Skrevet

taz: begge har samme strømforsyning. Bestiller forsåvidt fra dabs.co.uk, da jeg for tida bor i Skottland.

 

Jonas: har du sammenligna med h600b? For meg virker de veldig like bortsett fra utseendet. Har du alu eller svartlakkert utgave? Vet ikke om jeg kan velge, men synes ikke noen av de egentlig ser bra ut på bildene. Ser ut som om dabs bare har sølv/alu.

Skrevet

Har et A600b og kann bare annbefale det , leveres med stforsyning som er tilnermet lydløs denne er faktisk samme som microplex selger under navnet fortron/source

Skrevet

Som sagt, begge har samme PSU, alu veier 7 kg, stålutgaven veier 9 kg. Alu har mulighet for å dra ut cpu-varme på siden.

 

Den svartlakkerte aluen ser stilig ut, men jeg lurer litt på om de ikke har den på dabs. Prisforskjellen er forresten mye mindre her. a600a koster £109 og h600b koster £69.

 

Skrangler alu mer eller mindre enn stål? jeg tenker på vibrasjoner fra hd etc...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...