Spillredaksjonen Skrevet torsdag kl 08:55 Skrevet torsdag kl 08:55 Arc Raiders skrur ned prisen på mikrotransaksjoner Skytespillet har også fått duomodus, og nytt kart er på vei. Les hele saken på Gamer.no»
Vikingfinger Skrevet torsdag kl 09:06 Skrevet torsdag kl 09:06 Og ikke nok med det, i morgen kommer dette.. 1
Anfieldtheplacetobe Skrevet torsdag kl 11:17 Skrevet torsdag kl 11:17 Beste online spillet jeg har spilt på år og dag! Grafikken, lyden, gameplayet, mapsa er top notch👌🏻 Hadde aldri trodd jeg skulle bli hekta på en extraction shooter 1
Vikingfinger Skrevet torsdag kl 11:54 Skrevet torsdag kl 11:54 Anfieldtheplacetobe skrev (36 minutter siden): Beste online spillet jeg har spilt på år og dag! Grafikken, lyden, gameplayet, mapsa er top notch👌🏻 Hadde aldri trodd jeg skulle bli hekta på en extraction shooter Bikka 60 timer nå i spillet, og jeg som ikke liker extraction shooters egentlig... Men er avhengig og får abstinenser når jeg ikke kan spille Arc Raiders. Spillet er fantastisk og utrolig nervepirrende og spennende.
DrAlban3000 Skrevet torsdag kl 12:56 Skrevet torsdag kl 12:56 Embark gjør mye riktig nå, de endret matchmaking her om dagen etter tilbakemeldinger fra spillerne og la til en "duo matchmaking" for de som ikke spiller med fullt team. Så da slipper man å møte 3-manns lag hele tiden når man spiller med en venn.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå