Spillredaksjonen Skrevet 27. juli 2023 Skrevet 27. juli 2023 Ubisoft har visstnok kansellert oppfølgeren til Immortals Fenyx Rising – Vi flytter noen team og ressurser til andre uannonserte prosjekter. Les hele saken på Gamer.no»
firberblad Skrevet 27. juli 2023 Skrevet 27. juli 2023 Synd. Dette er jo noe av det bedre UBI soft har kommet med. Likte spillet svært godt og hadde håpet på ner. 2
Gunfreak Skrevet 27. juli 2023 Skrevet 27. juli 2023 Lettere å lage nok en klone av et spill de allerede har laget(AC/FC) 1
CrabHabit Skrevet 28. juli 2023 Skrevet 28. juli 2023 Gunfreak skrev: Lettere å lage nok en klone av et spill de allerede har laget(AC/FC) Dette var jo en klone av alt de har det også med litt Zelda, wdym?
Gunfreak Skrevet 28. juli 2023 Skrevet 28. juli 2023 Just now, CrabHabit said: 21 hours ago, Gunfreak said: Lettere å lage nok en klone av et spill de allerede har laget(AC/FC) Dette var jo en klone av alt de har det også med litt Zelda, wdym? Ja og det å kopiere Zelda var for mye mas. Så de ga opp.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå