Uberbox Skrevet 9. januar 2004 Skrevet 9. januar 2004 Er det noen her som har erfaringer med denne dingsen? Er dette en Remote Wonder 1 eller 2? Fungerer den greit?
Uberbox Skrevet 9. januar 2004 Forfatter Skrevet 9. januar 2004 Svarer på denne selv etter å ha søkt litt på nettet Det ser ut til at dette er en Remote Wonder 1
sheriff Skrevet 9. januar 2004 Skrevet 9. januar 2004 Hva er forskjellen på RW1 og 2, bortsett fra rekkevidden?
Uberbox Skrevet 9. januar 2004 Forfatter Skrevet 9. januar 2004 http://www.ati.com/products/remotewonder2/features.html
sheriff Skrevet 9. januar 2004 Skrevet 9. januar 2004 Jepp, har lest den før, men så ikke så voldsomme forskjeller i funksjoner. Men mus funksjonen ser jeg er oppgradert, det trengte den virkelig..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå