Zerpent Skrevet 8. mars 2002 Skrevet 8. mars 2002 Noen som vet hvor man kan få gjort noe sånt? Eller hva slags bedrifter som bruker sånnt utstyr? Jeg bor i Molde.
SpirreVipp Skrevet 8. mars 2002 Skrevet 8. mars 2002 Det er vel helst offshore og mur firmaer som har slikt utstyr. Tror det blir enklere å finne en blikkenslager med plasmaskjærer. Blir fint snitt av den også.
realace Skrevet 10. mars 2002 Skrevet 10. mars 2002 Bare la meg si det slik.... du har ikke råd til å få noe vannskjært )
Zerpent Skrevet 11. mars 2002 Forfatter Skrevet 11. mars 2002 Hva vil det koste å få noe skjært med plasmaskjærer hos en blikkenslager?
shorin Skrevet 11. mars 2002 Skrevet 11. mars 2002 antaglig vis ikke mye.plasma-skjerer er ikke noe særlig hightech(nesten som et sveise apparat med en dyse i enden.GÅ til nærmeste yrkes-skole med sveise linje og spør læreren om han gidder i ta d med plasma(ikke spør elevene.:smile:
dislabled Skrevet 12. mars 2002 Skrevet 12. mars 2002 Blir ganske røff i kantene, om du ikke gidder å pusse på det etterpå, kan du heller gå til et reklame firma og få den laserskjært.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå