ATi-Radeon Skrevet 2. januar 2004 Skrevet 2. januar 2004 Åssa, nå som jeg har kjøpt og fått meg skjermkort (Sapphire Radeon 9600xt 256mb) så lurer jeg på om det er et MUST å ha den nyeste driveren? XT er jo et såppas nytt kort så trenger man å egentlig den nyeste driveren? Ikke den på Cd'en..?
Windoge Skrevet 2. januar 2004 Skrevet 2. januar 2004 Jeg vil ikke anbefale den på cden. Gå for Omegadriverne på www.omegacorner.com ELLER Catalyst 3.10 på www.atitech.com Helst Omega
Selle Skrevet 2. januar 2004 Skrevet 2. januar 2004 Har det kortet du har. Har ikke prøvd omega driverene, men er godt fornøyd med Catalyst 3.10
Windoge Skrevet 2. januar 2004 Skrevet 2. januar 2004 Ja, bruk den siste. Catalyst 3.10 Mener bestemt at Omegadriverne er bedre til spill.
AndersT2 Skrevet 2. januar 2004 Skrevet 2. januar 2004 Bruk som regel de siste driverne, de inneholder oppgraderinger og fikser til spill, det hender det er spill som ikke funker 100% med en driver, dette fikser de i neste utgivelse. Det var mange som hadde problemer med Call of Duty når de brukte Catalyst 3.8 (eller 3.9), men dette forsvant med med de nye driverene. Tipper CDen har enten 3.8 eller 3.9. Omega driverene funket også bra nok, testet dem en gang, men merket ikke noe store forskjeller, så jeg gikk tilbake til Catalyst når neste kom ut. Det eneste med Omega er at det følger med ett overklokkings program, som også bli liggende igjen hvis du går tilbake til Catalyst en dag.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå