djs86 Skrevet 25. desember 2003 Skrevet 25. desember 2003 Jeg har et problem, hver gang jeg starter opp maskinen starter også Outlook E<press opp, og inne i OE logger MSN-kontoen min seg på der, med en eldre versjon av MSN Messenger jeg har, dette er fryktelig irriterende da det ikke er bare jeg som bruker pc'en og skrur den på. Så hver gang noen skrur på pcen står min MSN på. Men når jeg selv bruker den, åpner jeg MSN og logger på, får da melding om at jeg er logget av fra den samme kontoen som ruller og går i OE. Hvor fjerner jeg MSN Messenger fra Outlooken?
Delvis Skrevet 25. desember 2003 Skrevet 25. desember 2003 Du skal gå inn på verktøy (i OE)/alternativer/generelt og fjerne haken "logg automatisk på windows messenger" og "start innboks ved oppstart" Går ut fra at det er det som gjør det, men
djs86 Skrevet 25. desember 2003 Forfatter Skrevet 25. desember 2003 Den er ikke haket av, altså "logg automatisk på windows messenger".
MorePower Skrevet 25. desember 2003 Skrevet 25. desember 2003 Hvis det er gamle win msg som kjører i bakgrunnen kan du kopiere strengen under og lime inn i kjør/run RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove
anderfo Skrevet 25. desember 2003 Skrevet 25. desember 2003 Hvis det er gamle win msg som kjører i bakgrunnen kan du kopiere strengen under og lime inn i kjør/run RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove Jøss, takk, det hjalp ihvertfall hos meg.
djs86 Skrevet 27. desember 2003 Forfatter Skrevet 27. desember 2003 Hvis det er gamle win msg som kjører i bakgrunnen kan du kopiere strengen under og lime inn i kjør/run RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove Her også!
uranus Skrevet 27. desember 2003 Skrevet 27. desember 2003 Kan også laste ned en fil på 85 kb ca. som man kan fiksa masse usikre ting med i XP. Huske rikke filnavnet men det er rundt 85 kb.
veloek Skrevet 27. desember 2003 Skrevet 27. desember 2003 Kan også laste ned en fil på 85 kb ca. som man kan fiksa masse usikre ting med i XP. Huske rikke filnavnet men det er rundt 85 kb. Sier jo ikke oss noen ting da du ikke husker navnet... Dum post..
moshpit Skrevet 28. desember 2003 Skrevet 28. desember 2003 RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove Dette gjorde jeg og nå får jeg ikke webcam`et til å fungere. Jeg har lest at 6.1 trenger 4.7 til å fungere helt. Nå får jeg ikke installert 4.7 heller. Jeg får bare opp at programmet må lukkes. Noen som veit hvordan jeg kan reinstallere 4.7?
MorePower Skrevet 28. desember 2003 Skrevet 28. desember 2003 Noen som veit hvordan jeg kan reinstallere 4.7? Prøv å gå på legg til/fjern Windows komponenter i fjern/legg til programmer. Sett kryss for win msg 4.7. Kan også prøve å kjøre win update, win msg blir foreslått som komponent der når du ikke har det installert.
moshpit Skrevet 28. desember 2003 Skrevet 28. desember 2003 Hmmm ingen av delene fungerte... hva gjør egentlig denne kommandoen?
moshpit Skrevet 28. desember 2003 Skrevet 28. desember 2003 (endret) Er det noen som har brukt webcam etter de har sletta 4.7 Endret 28. desember 2003 av moshpit
moshpit Skrevet 29. desember 2003 Skrevet 29. desember 2003 har funnet ut at det ikke kan være pga at jeg fjerna 4.7. Sitter nå på en som jeg har gjort akkurat det samme på og her fungerer webkameraet helt fint.. Kan det være virus? Jeg får error melding med ole32.dll når jeg prøver å starte webcam i 6.1 og wintrust.dll når jeg prøver å starte/installere 4.7 even....
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå