Gå til innhold

Beste kabinett for 3000 kr


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hva er det beste kabinettet du kan anbefale for 3.000 kr ? Kjøling er viktigst. Det må ikke være superstille men det er jo ett pluss. Jeg vil gjerne ha god plass. 3000 kr (+- 500 kr om det er det som skiller bra fra kjempebra). Takk for svar

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Vel, dette er anbefalt mye https://www.komplett.no/product/774726/datautstyr/kabinetterbarebone/big-tower/corsair-obsidian-900d-big-tower-sort#

 

Kjøling kommer mest an på hvor raskt man får ny luft inn og gammel luft ut så et billig kan være vel så bra som et dyrt så lenge man har plass til vifter som gjør jobben bra.

Er det så enkelt som og sette vifter til og blåse inn foran og ut bak ? Burde man ha like mange vifter begge plasser ? Evt 3x120 inn og 2x140 ut ?

 

Har lite erfaring med tanke på at det kabinettet jeg har er 2 plexiglass plater montert over og under hverandre adskilt med søyler. Ingen vegger, åpent kabinett altså.

Endret av Eriksendrul
Skrevet

det holder nok med de viftene som kommer med kabinettet, er ikke mye forskjell i temperatur ved å montere flere vifter.

Skrevet

Det finnes ikkje noe beste ;)

 

Smaken er som baken, etc...

 

Selv liker jeg så godt LD cooling V8 at jeg har 2 av dem. Ett vanlig og ett reverse.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...