Opptatte Skrevet 5. juli 2016 Skrevet 5. juli 2016 hei lurer på om der er huseier eller leietaker som skal ta utgiftene for bad viften i utleieleiligheten?
archongamer Skrevet 5. juli 2016 Skrevet 5. juli 2016 Huseier, så lenge det ikke kan påvises at du har skyld i at den har sluttet å fungere. Men du har et ansvar for å påse at det ikke oppstår unødvendig fare for fukt osv ved å ikke melde fra i tide.
Opptatte Skrevet 19. august 2016 Forfatter Skrevet 19. august 2016 Huseier, så lenge det ikke kan påvises at du har skyld i at den har sluttet å fungere. Men du har et ansvar for å påse at det ikke oppstår unødvendig fare for fukt osv ved å ikke melde fra i tide. takk for respons merkelig løsning på leiligheten jeg bor i... vifta er inni dusjen.. så fukt er vel et problem men ikke min feil.
Zash Skrevet 20. august 2016 Skrevet 20. august 2016 Hvis ikke du gir beskjed om det, så er det din feil. Gi besked til huseier med en gang når ting slutter og virke, så blir ting lettere for alle!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå