Gå til innhold

Strandhegre = Western Reef.Egret = Egretta gularis


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Her imponerer du meg, har du blitt melankolsk?

Uansett kjempefint bilde Roar.

En ting vil jeg sier og er at du må unnskyld at ikke skrive mye men som du ser, er ikke jeg så flink son du å skrive og komenter. Jeg er faktisk fra Barcelona men har bod i Norge mange år. Har en fin søndag ?

Skrevet

Fint bilde av hegren, flott lys som faller inn fra venstre og som belyser og fremhever den blåaktige fjærdrakten.

 

(Vedr. kommentarer: Selv kommenterer jeg bilder som jeg synes noe om, som regel positivt, men kommentarer til de som konsekvent ikke gir slike sitter lengre inne. Som regel gir jeg i tillegg kommentarer til de som gir meg slike, men ikke alltid.) Å gi kommentarer er jo frivillig, men uten disse blir det lite igjen av Bildekritikken som forumet heter.

Skj

Skrevet

Nydelig fargepalett her! Fuglen ser blå ut :) litt samme nyanse som sjøen.

Skal tro om det hadde gått an å klone bort den sorte steinen bak stjerten dens? Kanskje skulle det vært kuttet litt mer i toppen også? Fint bilde er det uansett, likte dette godt :)

Gjest Slettet+0987123
Skrevet

Flott bilde av denne vakre fuglen , flott komposisjon med en fin fargepalett og et nydelig lys .

Kanskje jeg ville ha beskåret litt i overkanten av bildet for å fjerne den lyse refleksjonen oppe til høyre.

 

Mvh

Alec

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
×
×
  • Opprett ny...