Squee Skrevet 16. november 2003 Skrevet 16. november 2003 Hei! Jeg har kjøpt meg ny pc. Denne gangen ble det AMD Athlon. Min forige maskin var Intel Pentium III. Problemet mitt er at når jeg setter inne de "gamle" HDène i den nye pc`n så virker det ikke. Noen som vet hva som er feil?
Hårek Skrevet 16. november 2003 Skrevet 16. november 2003 Mener du at Windows ikke starter opp? Det er helt som forventet, når du bytter hovedkort etc så må du regne med å måtte installere Windows på nytt.
Squee Skrevet 16. november 2003 Forfatter Skrevet 16. november 2003 Du har kanskje rett! Har en kompis som slet med samme problemet...formaterte og prøvde alt. Jeg prøvde slave HD`n som ikke har opperativ system...maskinen ville ikke starte ha heller Kan jeg overføre data med nettverkskabel mellom maskinene? AMD maskinen har XP Home og Intel maskinen har XP Pro
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå