xtyfoonx Skrevet 3. januar 2015 Skrevet 3. januar 2015 Er ikke sikker på om det finnes men er det noen av dere som vet hvor jeg kan få kjøpt en nettverk hub? En slik som tar opp av en CAT 6 UTP RJ45(?) plass og får ut 2 eller flere? Eventuelt en billig USB til UTP RJ45 kobling . Har sett litt rundt men finner ikke noe til dette.
sedsberg Skrevet 3. januar 2015 Skrevet 3. januar 2015 HUB-er har jeg ikke sett på evigheter men switcher får du "overalt".
aklla Skrevet 3. januar 2015 Skrevet 3. januar 2015 Sikker på at det er hub, og ikke switch du skal ha? https://www.komplett.no/k/kl.aspx?bn=10959
xtyfoonx Skrevet 3. januar 2015 Forfatter Skrevet 3. januar 2015 Sikker på at det er hub, og ikke switch du skal ha? https://www.komplett.no/k/kl.aspx?bn=10959 Blir Switch koblet ved en slik nettverk kabel port og får ut flere? Jeg har tilgjengelig 1 port og vill ha 2 eller mer.
aklla Skrevet 3. januar 2015 Skrevet 3. januar 2015 (endret) Ja, du putter en inn og kan bruke 2 eller mer til andre ting. Egentlig helt lik funksjon som hub, bare at det fortsatt er i salg og har en del tekniske fordeler Hub er helt utdatert og har antagelig ikke blitt solgt i vanlige butikker på mange år. Endret 3. januar 2015 av aklla
xtyfoonx Skrevet 3. januar 2015 Forfatter Skrevet 3. januar 2015 Ja, du putter en inn og kan bruke 2 eller mer til andre ting. Egentlig helt lik funksjon som hub, bare at det fortsatt er i salg og har en del tekniske fordeler Hub er helt utdatert og har antagelig ikke blitt solgt på vanlige butikker på mange år. OK, Beklager for oppstyr , er nok jeg som ikke har sjekket dette godt nok. Takk for hjelp
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå