asyrst Skrevet 19. oktober 2003 Skrevet 19. oktober 2003 Jeg skal bruke mitt digitale kamera (Nikon coolpix 775) som webcam men får det ikke til. Jeg bruker MSN. noen som vet?
tKila Skrevet 19. oktober 2003 Skrevet 19. oktober 2003 1. Du er nødt til å bruke en video kabel (gul plugg) og ha video inn på pcen. (går ikke med usb) 2. Du trenger egen strømkilde til kameraet (så den ikke skrur seg av)
osse-mon waits for alice Skrevet 19. oktober 2003 Skrevet 19. oktober 2003 Og du trenger mest sannsynlig en twaindriver til kameraet.. Har du forsøkt Google?
asyrst Skrevet 19. oktober 2003 Forfatter Skrevet 19. oktober 2003 er ikke noe problem med kontakt mellom pc og kamera. jeg kan lage filmer av meg selv hvis jeg vil.. problemet er at det ikke funker å bruke det i MSN
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå