Junta Skrevet 19. oktober 2003 Skrevet 19. oktober 2003 Dette er helt vilt. Petter vinner på asfalt! Riktignok er det snakk om våt asfalt, noe som Pirelli og Petter liker. Likevel er det en vanvittig prestasjon, spesielt etter den stygge kræsjen på torsdag.
Hawk_72 Skrevet 19. oktober 2003 Skrevet 19. oktober 2003 Må si meg helt enig! Det var moro for Petter, Mills, teamet og ikke minst alle fans.
Ernie Skrevet 19. oktober 2003 Skrevet 19. oktober 2003 Er jo knall bra dette her! "Star of the rally" gikk forresten til mekanikerene i Subaru for innsatsen for å få Solbergs bil ferdig til rallyet etter krasjen. Btw: det var tørr asfalt de 2 siste etappene I går var det våt asfalt Edit: det er jo en ekstrem prestasjon å først krasje bilen, så få den bygd opp igjen for så å kjøre den igjennom Rally Korsika og samtidig vinne. Beste prestasjonen jeg noen gang har sett/hørt!
Junta Skrevet 19. oktober 2003 Forfatter Skrevet 19. oktober 2003 Btw: det var tørr asfalt de 2 siste etappene I går var det våt asfalt Sant nok ernie85. "Star of the rally" gikk forresten til mekanikerene i Subaru for innsatsen for å få Solbergs bil ferdig til rallyet etter krasjen. Det er så utrolig fortjent. De gutta har ikke sovet mye denne helga. Inmarsat-prisen og seiern til Petter og Phil er vel den beste takken de kunne tenke seg.
Ernie Skrevet 19. oktober 2003 Skrevet 19. oktober 2003 "Star of the rally" gikk forresten til mekanikerene i Subaru for innsatsen for å få Solbergs bil ferdig til rallyet etter krasjen. Det er så utrolig fortjent. De gutta har ikke sovet mye denne helga. Inmarsat-prisen og seiern til Petter og Phil er vel den beste takken de kunne tenke seg. Definitivt.
Babelfisken Skrevet 20. oktober 2003 Skrevet 20. oktober 2003 Er jo knall bra dette her! "Star of the rally" gikk forresten til mekanikerene i Subaru for innsatsen for å få Solbergs bil ferdig til rallyet etter krasjen. Btw: det var tørr asfalt de 2 siste etappene I går var det våt asfalt Edit: det er jo en ekstrem prestasjon å først krasje bilen, så få den bygd opp igjen for så å kjøre den igjennom Rally Korsika og samtidig vinne. Beste prestasjonen jeg noen gang har sett/hørt! Ikke for å gjøre prestasjonen mindre, men det er nok mange som har vært adskillig mer mørbanket og kjørt til seier etter stygge krasj. Uten samenlikning forøvrig kjørte Havnen inn NM i SuperBike nr X med 3 brudd i en fot han brakk bare en uke tidligere. For de som måtte tro noe annet står man mer enn man sitter også på asfalt løp.
Crack Skrevet 11. februar 2004 Skrevet 11. februar 2004 (endret) ==== Slettet ==== Endret 24. mai 2006 av Crack
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå