Vegarrrd Skrevet 15. januar 2014 Skrevet 15. januar 2014 Har akkurat installert windows 8 på pcen, men etter at jeg gjorde det fungerer ikke tastaturet slik det skal. Taster som volumknappene og lysstyrke-knappene reagerer ikke i det hele tatt når jeg bruker de i kombinasjon med fn-tasten. Har sjekket driveren til tastaturet, men den er oppdatert... Noen som har hatt samme problem?
Trainman Skrevet 15. januar 2014 Skrevet 15. januar 2014 (endret) Gå til https://www.asus.com/Notebooks_Ultrabooks/U36SD/#support Klikk på "Driver & Tools" Scroll litt nedover og utvid "Utilities". Scroll lengre ned og last ned og installer "ATKACPI driver and hotkey-related utilities". Win 7 driveren fungerer også i Win 8. Gjør det på min Asus i hvertfall. Endret 15. januar 2014 av Trainman
Vegarrrd Skrevet 15. januar 2014 Forfatter Skrevet 15. januar 2014 Gå til https://www.asus.com/Notebooks_Ultrabooks/U36SD/#support Klikk på "Driver & Tools" Scroll litt nedover og utvid "Utilities". Scroll lengre ned og last ned og installer "ATKACPI driver and hotkey-related utilities". Win 7 driveren fungerer også i Win 8. Gjør det på min Asus i hvertfall. Det funket kjempebra! Tusen takk for hjelpen!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå