sdf123 Skrevet 30. desember 2013 Skrevet 30. desember 2013 Har lyst på en laptop som er: Robust(ikke noe billigm plastikk) Min 1920x1080 oppløsning 13-14" Støysvak, vil ikke ha noe oppspinning av vifte. Bakgrunnsbelyst tastatur er en fordel Mulig å bytte disk/ram/batteri selv, uten å måtte demontere alt. Takle 1080p mkv og streaming fra tv2 sumo(silverlight) på maks oppløsning. Vil ikke ha dedikert skjermkort Noen tips til en? Pris: Så lav som mulig(brukt er også et alternativ)
greenman Skrevet 30. desember 2013 Skrevet 30. desember 2013 I følge prisjakt.no er denne den billigste med dine kriterier. Vet ikke noe om støynivået på denne, men du kan se om du finner noen tester av den.
Aerow Skrevet 30. desember 2013 Skrevet 30. desember 2013 Har selv hatt ASUS U38N, helt grei maskin til prisen. Skjermen er fantastisk, og byggekvaliteten er ganske god. Støynivået var litt for høyt for min del, men nå er jeg også ganske følsom for slikt.
sdf123 Skrevet 30. desember 2013 Forfatter Skrevet 30. desember 2013 OK. Takk for svar! Er alt for mye å velge mellom! Aner ikke hva en skal kjøpe!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå