Gå til innhold

Podkast: Rad Crew #153


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Digger metal gear rising, men syns det burde patches. Lærte fra Angry joe på youtube at om du bare sikter analogen mot en fiende ( f.eks boss ) hele tiden og hamrer angrepsknappen så siden angrepsknappen e samme som parrer knappen så vil du automatisk parrere når det trenges.

BTW. Ingen Cutscenes i MGS4 e bullshit. Synes du det så e du ikke ekte fan av franchisen. Rising e ett greit spill, men det e langt ifra en oppfølger til MGS4, men ett spinoff spill.

Skal det måles mot hverandre så e ikke Rising i samme galakse som MGS4 engang.

MGS Ground Zeroes og Phantom Pain er titlene som er verdig oppfølger til MGS4. Håper bare i fremtiden at vi får en oppfølger som følger historien etter MGS4.

 

Med tanke på hvor glad Hideo Kojima er i å trolle så kan det gå mange år. MGS2 kom ut i 2001 i usa og 2002 i europa. MGS4 fulgte historien etter mgs2 og kom først 6 år etter i 2008. Blir det slikt igjen så forventer jeg:

 

Ground Zeroes 2014

Phantom Pain 2015

Metal Gear Solid 5 2018/2019 ?

 

Håper i mellom den tiden at planene til kojima går gjennom og at det blir en ny remake av metal gear solid 1.

Endret av Boss-Znakemaster
Skrevet

DMC:Devil May Cry undervurdert?

 

Tvilsomt.

 

Undervurdert av pressen? Kanskje ikke.

Undervurdert av den harde kjernen av DMC-fans? 100% definitivt ja. De ga det aldri en sjanse. Hata det fra første sekund.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...