Gå til innhold

noen som vil lage?


Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg lurer på om noen kunne tenke seg å manipulere et bilde av meg til diverse ting; zombie/monster, meg med skjegg og bart og endre farger på håret og øynene og kanskje mer viss dere har lyst til det. noen som vil?

 

håper noen har lyst til å lage så fort som mulig. dere kan jo poste bildene her etterpå dere laget så andre folk kan se dem. dere trenger ikke lage alle viss dere ikke vil. bare lag det dere har lyst av det. men det jeg helst vil ha er jo zombie/monster og som nr.2 bart og skjegg og som nr.3 farge på hår og øyne. eller kan dere lage andre bra ting om dere kommer på.

 

her er bildet: http://www.freewebs.com/majork/DSCF0002.JPG

 

tusen takk til alle som vil lage noe bra

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hvilken stakkars ****** dette er da...?

 

vedder på at det er en type du hater så inderlig. så skal du ha andre til å makke med bildet hans. bare for å mobbe han.

 

nei detter går jeg ikke med på.

Skrevet

Næææ, så skjønn! Gammel er du'a lille venn? ;)

 

Neida, fra spøk til alvor, du burde seriøst prøve å manipulere litt selv. Da får du det gjerne som du vil ha det , og i tillegg lærer du kanskje noe på veien? Ta deg god tid, gå gjennom et par tutorials , (www.eyesondesign.com er fin) og se om du finner noen ting du liker.

 

Lykke til! :woot:

Skrevet

jeg er 15 :wink: har photoshop 7.0 men er ikke så flink til å manipulere bilder, men vil verdig gjerne lære det. takk for siden. skal se litt på den. Men dere kan gjerne manipulere det bildet og lage tutorial til hvordan dere manipulerte det :wink:

 

EDIT: den http://www.eyesondesign.com fant jeg ikke noen tutorials på

Skrevet

Nå bør noen lære seg å krympe bildene med IrfanWiew elns, dette

blir jo helt j"vlig å laste ned så store bilder med modem/ISDN :evil:

 

Ps. har selv ADSL med likevel !

Skrevet
skjønner ikke at det er så vanskelig å finne, fant greit intro-kurs på 2 sec ved søk på googlehttp://www.hah.net/p5/index.htm

 

trengte tutorialer til å manipulere ansikt og folk ikke introduksjon i PS. for jeg kan jo ps da. men er ikke så god

Skrevet
Major König"]

trengte tutorialer til å manipulere ansikt og folk ikke introduksjon i PS. for jeg kan jo ps da. men er ikke så god

 

kan du PS, kan du manipulere.

Skrevet
Major König"]Men dere kan gjerne manipulere det bildet og lage tutorial til hvordan dere manipulerte det

 

:lol: Hvis du ber pent, vil sikkert noen komme over til deg og gi deg et kurs også.

  • 2 uker senere...
Skrevet

Hvis det er som du sier "snakk om å være GOD".. Du lærer ikke stort ved å se på ferdige bilder til andre.. prøv deg frem selv! Det lærer du mest ved! Prøv forskjellige saker og ting, filters er vel den enkleste og sannsynligvis ikke den beste måten å lage tøft stæsh med! Værtfall ikke om du overbruker mulighetene som ligger der!

 

Stå på, Major! ;)

  • 3 uker senere...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...