SiggyT Skrevet 22. september 2003 Skrevet 22. september 2003 Noen som vet om det går an å hente varer personlig hos komplett.no eller er det kun Datakjeden-butikkene dette er mulig i?
Pirka Skrevet 26. september 2003 Skrevet 26. september 2003 Jo jo dette må gå ann altså !!! På alle varer finner vi butikk prissen og web-priss. Butikk priss er for varer som hentes personlig hos komplett på Åmli.
fredde Skrevet 26. september 2003 Skrevet 26. september 2003 Jo jo dette må gå ann altså !!!På alle varer finner vi butikk prissen og web-priss. Butikk priss er for varer som hentes personlig hos komplett på Åmli. Komplett på Åmli = Datakjeden så bare løp og hent
ScabbedAngel Skrevet 28. september 2003 Skrevet 28. september 2003 selvføgelig kan du hente varer hos komplett i sandefjord. de har egen hentebu, du bare bestiller fra nettet så kan du hente varen der to timer senere
Blib Skrevet 28. september 2003 Skrevet 28. september 2003 Nei, jeg kan personlig garantere deg at du ikke kan dette. Du har heller ikke mulighet til å ringe og be dem gjøre dette for deg spesielt. Dessverre :/
fredde Skrevet 28. september 2003 Skrevet 28. september 2003 selvføgelig kan du hente varer hos komplett i sandefjord. de har egen hentebu, du bare bestiller fra nettet så kan du hente varen der to timer senere Tull fra ende til annen... Ikke engang bedriften jeg jobber i fikk hente der i en krisesituasjon for en tid tilbake... Det er noen år siden det gikk an. Hentebua forsvant da de ble for store, nå er det bare ekspedisjon.
Tacritan Skrevet 28. september 2003 Skrevet 28. september 2003 selvføgelig kan du hente varer hos komplett i sandefjord. de har egen hentebu, du bare bestiller fra nettet så kan du hente varen der to timer senere Tull fra ende til annen... Ikke engang bedriften jeg jobber i fikk hente der i en krisesituasjon for en tid tilbake... Det er noen år siden det gikk an. Hentebua forsvant da de ble for store, nå er det bare ekspedisjon. Og han var ikke ironisk i det hele tatt.
ScabbedAngel Skrevet 28. september 2003 Skrevet 28. september 2003 selvføgelig kan du hente varer hos komplett i sandefjord. de har egen hentebu, du bare bestiller fra nettet så kan du hente varen der to timer senere Tull fra ende til annen... Ikke engang bedriften jeg jobber i fikk hente der i en krisesituasjon for en tid tilbake... Det er noen år siden det gikk an. Hentebua forsvant da de ble for store, nå er det bare ekspedisjon. jobber der, så jeg vet hva jeg snakker om...
Tacritan Skrevet 28. september 2003 Skrevet 28. september 2003 Jo jo dette må gå ann altså !!!På alle varer finner vi butikk prissen og web-priss. Butikk priss er for varer som hentes personlig hos komplett på Åmli. Butikkprisene er vel bare for å ha noe å sammenligne med hvis du hadde kjøpt det i butikk med fordyrende mellomledd kontra å bestille rett fra lageret.
fredde Skrevet 28. september 2003 Skrevet 28. september 2003 selvføgelig kan du hente varer hos komplett i sandefjord. de har egen hentebu, du bare bestiller fra nettet så kan du hente varen der to timer senere Tull fra ende til annen... Ikke engang bedriften jeg jobber i fikk hente der i en krisesituasjon for en tid tilbake... Det er noen år siden det gikk an. Hentebua forsvant da de ble for store, nå er det bare ekspedisjon. Og han var ikke ironisk i det hele tatt. Kan du da forklare svaret hans over ?
Tacritan Skrevet 28. september 2003 Skrevet 28. september 2003 selvføgelig kan du hente varer hos komplett i sandefjord. de har egen hentebu, du bare bestiller fra nettet så kan du hente varen der to timer senere Tull fra ende til annen... Ikke engang bedriften jeg jobber i fikk hente der i en krisesituasjon for en tid tilbake... Det er noen år siden det gikk an. Hentebua forsvant da de ble for store, nå er det bare ekspedisjon. Og han var ikke ironisk i det hele tatt. Kan du da forklare svaret hans over ? Uhm nei. Så det akkurat, syns bare han hadde en veldig ironisk tone. Menneh. Hentebu på et stort distribusjonslager? Høres ikke helt sansynlig ut... :-?
fredde Skrevet 28. september 2003 Skrevet 28. september 2003 selvføgelig kan du hente varer hos komplett i sandefjord. de har egen hentebu, du bare bestiller fra nettet så kan du hente varen der to timer senere Tull fra ende til annen... Ikke engang bedriften jeg jobber i fikk hente der i en krisesituasjon for en tid tilbake... Det er noen år siden det gikk an. Hentebua forsvant da de ble for store, nå er det bare ekspedisjon. jobber der, så jeg vet hva jeg snakker om... Fint at dere har innført det igjen da, jeg ringer deg neste gang jeg skal hente da ? Kan du da forklare hvorfor jeg bryskt blir avvist hver gang jeg forsøker å få til å hente noe ? Jobber til og med i et firma som sikkert handler for flere tusen i måneden, men fortsatt ingen hentebu service :-(
Blib Skrevet 28. september 2003 Skrevet 28. september 2003 jobber der, så jeg vet hva jeg snakker om... Jeg var der for en ukes tid siden og jeg *vet* at det ikke er tillat. Jeg vet også derimot at dere som ansatte der, har mulighet til å velge "hente" og hente varene deres. Men det tillater dere ikke for kunder. Tror du det bør du ta en prat med sjefen din, eller kanskje han vil ha en med deg? :wink:
Tacritan Skrevet 28. september 2003 Skrevet 28. september 2003 jobber der, så jeg vet hva jeg snakker om... Jeg var der for en ukes tid siden og jeg *vet* at det ikke er tillat. Jeg vet også derimot at dere som ansatte der, har mulighet til å velge "hente" og hente varene deres. Men det tillater dere ikke for kunder. Tror du det bør du ta en prat med sjefen din, eller kanskje han vil ha en med deg? :wink:
TettSpaden Skrevet 28. september 2003 Skrevet 28. september 2003 eller, han jobber ikke der i hele tatt?
ScabbedAngel Skrevet 28. september 2003 Skrevet 28. september 2003 jobber der, så jeg vet hva jeg snakker om... Jeg var der for en ukes tid siden og jeg *vet* at det ikke er tillat. Jeg vet også derimot at dere som ansatte der, har mulighet til å velge "hente" og hente varene deres. Men det tillater dere ikke for kunder. Tror du det bør du ta en prat med sjefen din, eller kanskje han vil ha en med deg? :wink: så lenge dere gir beskjed til selger, evt sender mail på at dere vil hente det i sandefjord, så er det ingen problem... det går fint an...
Bennyhil Skrevet 28. september 2003 Skrevet 28. september 2003 Åmli? MULTICOM som holder til der, og der er alle hjertelig velkommen for å hente varene sinne om de foretrekker det!
fredde Skrevet 28. september 2003 Skrevet 28. september 2003 Åmli? MULTICOM som holder til der, og der er alle hjertelig velkommen for å hente varene sinne om de foretrekker det! Jepp og det selger de litt ekstra på. Bare synd at vareutvalget der er endel dårligere enn på komplett :-)
Blib Skrevet 28. september 2003 Skrevet 28. september 2003 så lenge dere gir beskjed til selger, evt sender mail på at dere vil hente det i sandefjord, så er det ingen problem...det går fint an... Når vi var der oppe gikk vi igjennom en konkurranse. Et av spørsmålene var om det var lov å hente varer der oppe. En av oss vant en genser fordi han svarte "nei". I tillegg sa de det til oss sikkert 4 ganger i løpet av dagen. Så jeg står fremdeles på mitt
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå