Gå til innhold

Handle elektronikk i utlandet - eller ikke?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei! Nytt år og nye planer står for tur. Skal på guttetur til London i mars, hvor blant annet fotball står på tapetet. Har gått med planer om å anskaffe nettbrett eller mini-laptop over lengre tid, og kan godt vente til mars med anskaffelsen, og da gjerne mens man er over kanalen.

Er det noen som har erfaring med kjøp av elektronikk i utlandet, og da særlig England? Regner med taxfree er safest å forholde seg til da man vet hva man får, men er det lønnsomt å ta handelen i England i det hele tatt? :hmm:

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Du vinker farvell til norsk reklamamasjonsrett og så får du UK stikkontakt og ikke norsk tastatur. Sjekk oxo om du kan kreve garanti i Norge.

 

Generelt er elektroniske ting ganske billig i Norge. Småelektriske ting som BOSE QC headset er det av og til tilbud på på flyoplasser.

Skrevet

Vi er såpass heldige her i Norge at vi har enorm konkurranse på elektronikk, så svært skjeldent man finner det så ekstremt mye billigere i utlandet. Ikke billig nok til å kunne rettferdiggjøre "risikoen" ihvertfall.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...