muummi Skrevet 24. april 2012 Skrevet 24. april 2012 Sitter og ser litt på søkertallene på Samordna opptak, og begynte å lure litt på hvor stor sjanse jeg har for å komme inn på ett av studieønskene mine. Jeg har søkt på 6 studier. Hvor sannsynlig tror dere det er at jeg kommer inn på ett av de? Takker for svar
St€rk Skrevet 24. april 2012 Skrevet 24. april 2012 Hæ? Det er jo umulig å si. Hvilke karaterer får du? Hva har du søkt/hvilke krav er det der?
muummi Skrevet 24. april 2012 Forfatter Skrevet 24. april 2012 Ja er vel kanskje ikke så lett å si;P Har søkt på lærerstudier. Førskolelærer, 1-7 trinn, 5-10 trinn, og har karakterer godt over kravet, og snittet som har vært tidligere år.
Dimas Skrevet 24. april 2012 Skrevet 24. april 2012 Ja er vel kanskje ikke så lett å si;P Har søkt på lærerstudier. Førskolelærer, 1-7 trinn, 5-10 trinn, og har karakterer godt over kravet, og snittet som har vært tidligere år. Da vil jeg påstå dine sjanser er gode for å komme inn på 1 av de 6 studiene
magneman Skrevet 25. april 2012 Skrevet 25. april 2012 Erfaringsmessig er det slik at om du fullfører kravet akkurat eller er over, så kommer du veldig sikkert inn. Har søkt på 10 forskjellige studier, og ligger over kravet for det som ligger på førsteplass. Alt som ligger på listen fra og med nummer to er bare listefyll. Ta det helt med ro.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå