MemorX Skrevet 24. august 2003 Skrevet 24. august 2003 De to største er vel McAfee og Norton, de koster jo penger og blir vel best vedlikedholdt. Disse selskapene har jo også enorme arkiver med info om masse virus, men du trenger jo ikke ha programmene deres for å få tilgang til dette arkivet da. Det er iallefall klart at de vet hva de driver med. Men, det er klart at mange gratisprogrammer helt sikkert er gode nok. Personlig er jeg vant til Norton og er fornøyd med det.
Noxious Skrevet 24. august 2003 Skrevet 24. august 2003 Personlig synes jeg at Symantec er best, men norske Norman er også bra.
Gimlisonofgloin Skrevet 24. august 2003 Skrevet 24. august 2003 Norton har jo lang "fartstid" når det gjelder håndtering av virus og er etter min mening ledende på dette området. NOen 100% garanti mot alle virus er ingen som kan garantere.
Guybrush Skrevet 24. august 2003 Skrevet 24. august 2003 Tror det var en test i siste nummer av pc-world, men det var kanskje hele sikkerthetspakker
Pomfri Skrevet 25. august 2003 Skrevet 25. august 2003 Norton Internet Security (hvor Norton Antivrus også følger med) er sterkt og anbefale.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå