RS2000 Skrevet 24. august 2003 Skrevet 24. august 2003 En moderator er varslet grunnet oppførselen din. Forumet har noe som heter retningslinjer, les dem.
Citizenx Skrevet 24. august 2003 Skrevet 24. august 2003 DataEXperten, du har faktisk ikke ett eneste seriøst innlegg! Jeg foreslår ban!
bjaa Skrevet 24. august 2003 Skrevet 24. august 2003 Å herre gud! kan ikke fjortissene finne på noe annet da? har de ikke noe liv? Gå ut og OPPDAG verden, prøv å få taki noen jenter (men med din oppførsel går vell ikke det )
RS2000 Skrevet 24. august 2003 Skrevet 24. august 2003 DataEXperten, du har faktisk ikke ett eneste seriøst innlegg!Jeg foreslår ban! En moderator er varslet ang. dette også.
bearcarlsen Skrevet 24. august 2003 Skrevet 24. august 2003 DataEXperten, du har faktisk ikke ett eneste seriøst innlegg!Jeg foreslår ban! En moderator er varslet ang. dette også. En moderator er varslet ang. dette også. Hvorfor er du så uptight Diverse? Ingenting er så seriøst at det ikke kan fleipes med. Learn to laugh :wink:
Tåkefyrste Skrevet 24. august 2003 Skrevet 24. august 2003 Sikkert en fjortis som sitter der sammen med noen kompiser og tenker "Fyf@@n, nå skal jeg være skikkelig tøff å terge de derre datanerdene på forumet her litt, de har jo ikke noe liv" Men det er viser jo hvem som er nerdete, og hvem som BØR kjøpe seg et liv, litt kjapt, før de er utsolgt
Eriond Skrevet 24. august 2003 Skrevet 24. august 2003 rart at en person med så tilsynelatende lite IQ i det hele tatt har greid å registrere seg...
RS2000 Skrevet 24. august 2003 Skrevet 24. august 2003 DataEXperten, du har faktisk ikke ett eneste seriøst innlegg!Jeg foreslår ban! En moderator er varslet ang. dette også. En moderator er varslet ang. dette også. Hvorfor er du så uptight Diverse? Ingenting er så seriøst at det ikke kan fleipes med. Learn to laugh :wink: Ja da, kan å le. Prøver bare å skreme "eksperten" litt. Det Citizenx skrev fikk ga meg et ekstra puff. Det er ikke "C" jeg sikter til, men "eksperten".
inaktiv000 Skrevet 24. august 2003 Skrevet 24. august 2003 Hehe, så hissige folk blir da! Er det ikke lettere å ignorere poster man syns er for tåpelige, evt. trykke "Varsle mod"? Noen som "troller" syns jeg er ganske vittige, men ikke han her.. jaja En moderator er varslet ang. dette også. Varslet du en moderator pga. at noen andre klaget? "Jeg er den eneste som får være politi her"?
DataEXperten Skrevet 24. august 2003 Forfatter Skrevet 24. august 2003 faktisk så er jeg 64 år og har nettop oppdaget livet med DataEXperten
Raggi Skrevet 24. august 2003 Skrevet 24. august 2003 veldi serriøst av dataexperten!!! eg e imponert
The_Lobster Skrevet 24. august 2003 Skrevet 24. august 2003 Kjapp deg! De selger liv til 20% av på Grønlands torg nå! Nei, spøk til side, om man synes det er morsomt å irritere andre, så synes jeg ærlig talt at man har ett problem! Det er kanskje greit å kødde litt rundt på IRC på sine EGNE kanaler, men vær så snill.... (finner ikke ord)... Joachim
Tåkefyrste Skrevet 24. august 2003 Skrevet 24. august 2003 DataEXperten, du har faktisk ikke ett eneste seriøst innlegg!Jeg foreslår ban! En moderator er varslet ang. dette også. Er folk virkelig så teite at de trodde Diverse varslet moderator angående innlegget til Citizenx?? Det han mener er sikkert at han har varslet moderator angående å få bannet DataEXperten
inaktiv000 Skrevet 24. august 2003 Skrevet 24. august 2003 Er folk virkelig så teite at de trodde Diverse varslet moderator angående innlegget til Citizenx??
Tåkefyrste Skrevet 24. august 2003 Skrevet 24. august 2003 Er folk virkelig så teite at de trodde Diverse varslet moderator angående innlegget til Citizenx?? hehe, ok, det var vel en ærlig misforståelse :wink:
wil Skrevet 24. august 2003 Skrevet 24. august 2003 lurer på hva denne posten dreier seg om bomba kabel jaja, man kan man gjøre kjøpe seg ny kabel kanskje. 64 år, hmm, litt sent å bli data ekspert da men. hva er problemet da?
Anbefalte innlegg