Gå til innhold
Spørsmål om bil og motor? Still spørsmål her ×

Hvordan koble ut airbag på Space Wagon?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som vet hvordan jeg kobler ut airbag (passasjerside) på Mitsubishi Space Wagon 98-modell?

 

Må ha bakovervendt barnesete i forsete, men finner ikke noe i brukerhåndboken om hvordan airbag kobles ut, må det gjøres på verksted?

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

hmm.

 

noen biler har sikringsbokser under panseret for forskjellige ting. se om det står noe der om airbag. men rart om sikringen for airbag skulle stå under panseret

Endret av 1915
Gjest Slettet-fsaSP0zV
Skrevet

Du vil vel at de andre baggen skal funke? Da må airbagen kobles fra, og en tilpasset motstand monteres på kontakten for at ikke anlegget skal gi feil og ingen bagger funke, et verksted gjør nok dette enkelt. I tillegg skal dette inn i vognkortet. Alternativet er om verkstedet kan montere en nøkkelbryter der du kan slå baggen for passasjeren av og på etter behov med en nøkkelbryter i hanskerom eller i døråpningen.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...