EinarEriksen Skrevet 6. november 2011 Skrevet 6. november 2011 Bør du bytte ut nettleseren din med Opera Mobile 11.5? Test: Opera Mobile 11.5 til Android
rvenes Skrevet 6. november 2011 Skrevet 6. november 2011 Kan vel være ein fordel å bruke om du surfer på edge.... trur eg må laste ned å teste. Ikkje akkurat alle plasser her i norge det er 3g nett.
Røste Skrevet 6. november 2011 Skrevet 6. november 2011 Opera 11.5 finnes også til Symbian. Jeg har den på min N8.
NoModE Skrevet 6. november 2011 Skrevet 6. november 2011 Hvordan få Opera til å vise nye m.facebook.com? Har prøvd mobile og desktop view, av og på med turbo, men den viser bare facebook med gammel look. Det samme gjelder for vanlig facebook og visning av profiler med timeline.
Woltox Skrevet 7. november 2011 Skrevet 7. november 2011 Er den kjappere enn nettleseren innebygd på Samsung Galaxy S2?
Sondrek16 Skrevet 7. november 2011 Skrevet 7. november 2011 Jeg har prøvd meg på de fleste nettleserene i android market og jeg er mest fornøyd med opera. den oppleves som raskere, den kan åpne flere sider og speed-dial funksjonen er et fantastisk bra oppsett. anbefaler den på det sterkeste. + flash player fungerer bedre i opera enn standard leseren.
johnd2407 Skrevet 7. november 2011 Skrevet 7. november 2011 Er den kjappere enn nettleseren innebygd på Samsung Galaxy S2? Det jeg vil tro, selvom den standar er helt grei. Får ikke flash til å funke på den, men på opera funker flashen utrolig bra!
Tandamram Skrevet 7. november 2011 Skrevet 7. november 2011 Selv om det er en fin utvikling hos Opera, så foretrekker jeg Dolphin både på Samsung Tab 10.1 og iPhone. Synes den fungerer bedre mtp responsitivitet, rendring o.l.
Are Elvestad Skrevet 7. november 2011 Skrevet 7. november 2011 Kan vel være ein fordel å bruke om du surfer på edge.... trur eg må laste ned å teste.Ikkje akkurat alle plasser her i norge det er 3g nett. Stemmer det. svært få plasser med 3G nett, og de plasser det er, er dekningen ustabil.
NgZ Skrevet 7. november 2011 Skrevet 7. november 2011 Husker den nye versjonen også login/passord av seg selv (autofullføring) selv der nettsiden sier fra at det er login- og passordfelter som ikke skal huskes?
EinarEriksen Skrevet 7. november 2011 Forfatter Skrevet 7. november 2011 (endret) Husker den nye versjonen også login/passord av seg selv (autofullføring) selv der nettsiden sier fra at det er login- og passordfelter som ikke skal huskes? Den husker passord det ene stedet jeg logger inn der PC-nettlesere nekter å lagre passord, så jeg går ut ifra det ja. Endret 7. november 2011 av EinarEriksen leif
NgZ Skrevet 7. november 2011 Skrevet 7. november 2011 Fatter ikke at den feilen ikke har blitt rettet for lenge siden, de ble varslet om den i fjor vår, eller enda tidligere. Jaja, den dekrypterer (og rekrypterer) i det minste ikke https-data, slik Opera Mini gjør (eller i alle fall gjorde).
Anbefalte innlegg