fotogigen Skrevet 30. oktober 2011 Skrevet 30. oktober 2011 jo liker det veldig godt, men det må da gå å fjerne denne støyen?? her er jo lite detaljer som kan bli ødelagt, altså et bilde som egner seg for støy fjerning.. kjør på..
anderfo Skrevet 30. oktober 2011 Forfatter Skrevet 30. oktober 2011 jo liker det veldig godt, men det må da gå å fjerne denne støyen?? her er jo lite detaljer som kan bli ødelagt, altså et bilde som egner seg for støy fjerning.. kjør på.. takk, jo litt støyfjerning kan antakelig gjøres. er ikke erfaren på det men skal se om det duger. stort sett synes jeg at støyen blir pen, ihvertfall på den versjonen jeg har på veggen på skjerm blir det litt annerledes.
Trond J. Pettersen Skrevet 31. oktober 2011 Skrevet 31. oktober 2011 Så ikke denne før nå. fint lys og stilig med siluetten til h.
Anbefalte innlegg