hvakrg Skrevet 17. oktober 2011 Skrevet 17. oktober 2011 Er på jakt etter en ny "stasjonær" laptop med 17" skjerm og litt kraft. Har f.eks. sett litt på HPs Envy-serie, men er litt skeptisk til å kjøpe HP nå med tanke på den mulige omstruktureringen de skal igjennom, noen som har tips til maskiner som kommer med SSD, eller blir jeg nødt å kjøpe en SSD ved siden av for så å installere den selv.
Occi Skrevet 17. oktober 2011 Skrevet 17. oktober 2011 Det blir nok både billigere totalt å kjøpe en laptop uten SSD og kjøpe en selv ved siden av montere, samt en SSD du selv kjøper er sannsynligvis også bedre.
hvakrg Skrevet 17. oktober 2011 Forfatter Skrevet 17. oktober 2011 Ok, noen tips når det kommer til maskiner med godt rykte?
Occi Skrevet 17. oktober 2011 Skrevet 17. oktober 2011 Privat så er Asus konge. Om du skal legge litt penger i så er bedriftsmodellene til HP gode. Kan ikke si det samme om privatmodellene.
hvakrg Skrevet 17. oktober 2011 Forfatter Skrevet 17. oktober 2011 Ok, takk skal du ha. Vil du plassere Envy-serien under pro eller comsuner?
Occi Skrevet 17. oktober 2011 Skrevet 17. oktober 2011 Det er en konsumermodell (privat). Har ingen personlige erfaringer med de nyeste modellene, kanskje de har blitt bedre. Proffmodellseriene (bedrift) er essential, probook og elitebook. Probook og oppover pleier å være 7k+. Mindre bang for buck, men bedre skjermer, byggekvalitet, porter o.l.
hvakrg Skrevet 17. oktober 2011 Forfatter Skrevet 17. oktober 2011 Ok, skal se nermere på de da. Takk igjen.
xTep Skrevet 17. oktober 2011 Skrevet 17. oktober 2011 Skal du ha mye kraft er vel Multicom sin P170 et godt valg. Men da snakker du 13k+.
hvakrg Skrevet 20. oktober 2011 Forfatter Skrevet 20. oktober 2011 Hvordan er kvaliteten på Multicom sine maskiner da?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå