jaakervik Skrevet 4. juli 2011 Skrevet 4. juli 2011 i don`t like mondays. blir så ufatelig glad av denne sangen :!:
jaakervik Skrevet 5. juli 2011 Forfatter Skrevet 5. juli 2011 Bra sang, absolutt, men verdens beste? minst!
iChristian Skrevet 5. juli 2011 Skrevet 5. juli 2011 Men du sier du blir glad av den? Jeg håper du vet hva den handler om?
Gjest medlem-1432 Skrevet 5. juli 2011 Skrevet 5. juli 2011 La nå gutten få like hvilken musikk han vil.
iChristian Skrevet 5. juli 2011 Skrevet 5. juli 2011 Det skal han få lov til, jeg liker jo sangen jeg også
""" Skrevet 5. juli 2011 Skrevet 5. juli 2011 Men du sier du blir glad av den? Jeg håper du vet hva den handler om? Må man vite hva en sang handler om for å bli glad av den? Jeg blir dritglad hver eneste gang jeg hører på Peste Noire's "Dueil Angoisseus", men jeg har ikke peiling på hva den handler om, da fransken min har blitt jævlig rusten med åra. Men jeg kan vedde en del på at lyrikken lyrikken omhandler negativitet på en eller annen måte. Låta er jo heller ikke en låt som låter "happy" og alt det der. Jeg blir bare glad av sangen fordi den er bortimot verdens beste låt, med tidenes beste vokalprestasjon, uavhengig av hva han synger om. Heia trådstarter! Skal faktisk sjekke ut låta, høhøh.
Gjest medlem-1432 Skrevet 5. juli 2011 Skrevet 5. juli 2011 Og jeg blir glad for at du presenterte den fantastiske sangen for meg i musikktråden.
""" Skrevet 5. juli 2011 Skrevet 5. juli 2011 (endret) Jeg har en tendens til å gjøre folk glade. Men neida så joda. Jeg husker at noen likte låte, men husker ikke hvem det var. Men om den posten var ment til meg, noe jeg antar siden du ikke quotet noen, så var det vel deg da. Alltid en fryd og gi bra musikktips til folk, vøtt. Sånt er rimelig greit, selv om jeg ikke helt ser for meg deg være den typen som hører på småråtten black metal. Ehe!? Endret 5. juli 2011 av OhMyOhMy
Hestejente99 Skrevet 5. juli 2011 Skrevet 5. juli 2011 Hmm, stairway to heaven er jo ein fantastisk sang på alle måtar
Gjest member-101642 Skrevet 5. juli 2011 Skrevet 5. juli 2011 Hver eneste sang er verdens beste. Det kommer an på ørene og det i mellom dem.
Gjest medlem-1432 Skrevet 5. juli 2011 Skrevet 5. juli 2011 Jeg har en tendens til å gjøre folk glade. Men neida så joda. Jeg husker at noen likte låte, men husker ikke hvem det var. Men om den posten var ment til meg, noe jeg antar siden du ikke quotet noen, så var det vel deg da. Alltid en fryd og gi bra musikktips til folk, vøtt. Sånt er rimelig greit, selv om jeg ikke helt ser for meg deg være den typen som hører på småråtten black metal. Ehe!? Jeg quoter deg nå, så du ikke skal bli forvirret, mehee. Så joda. Det var nok meg det ja. Kongelåt rett og slett.
""" Skrevet 5. juli 2011 Skrevet 5. juli 2011 Jasså, jasså. Det må jeg si. Blir faktisk litt imponert over deg nå. Og jeg ble bare forvirret fordi jeg ikke så for meg deg som interessert i den typen musikk. Var bare det inntrykket jeg har fått etter min korte stunf her på forumet. Men kult da. Fint det finnes flere enn meg som setter pris på virkelig god musikk. Sånt liker jeg.
jaakervik Skrevet 5. juli 2011 Forfatter Skrevet 5. juli 2011 (endret) Men du sier du blir glad av den? Jeg håper du vet hva den handler om? har ikke tenkt over det enda bør kansje gjøres vet ikke hvorfor jeg blir så glad av akkurat denne sangen, men det er ett eller annet. Endret 5. juli 2011 av jaakervik
coyoteulf Skrevet 6. juli 2011 Skrevet 6. juli 2011 (endret) Men du sier du blir glad av den? Jeg håper du vet hva den handler om? har ikke tenkt over det enda bør kansje gjøres vet ikke hvorfor jeg blir så glad av akkurat denne sangen, men det er ett eller annet. Handler om ei jente som gikk amok med gevær på skolen sin og skjøt og drepte flere personer. Da hun ble spurt om hvorfor hun gjorde det, sa hun "I don't like mondays". Men bra sang Endret 6. juli 2011 av 2xjohn
jaakervik Skrevet 6. juli 2011 Forfatter Skrevet 6. juli 2011 Men du sier du blir glad av den? Jeg håper du vet hva den handler om? har ikke tenkt over det enda bør kansje gjøres vet ikke hvorfor jeg blir så glad av akkurat denne sangen, men det er ett eller annet. Handler om ei jente som gikk amok med gevær på skolen sin og skjøt og drepte flere personer. Da hun ble spurt om hvorfor hun gjorde det, sa hun "I don't like mondays". Men bra sang oiida, bra uansett
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå