Deadringer Skrevet 29. september 2010 Skrevet 29. september 2010 Heisann. Jeg spiller gjennom det andre Layton-spillet for tida, men står fast i Fulsense(eller hva byen heter. Den mørke byen en kommer til etter at togvogna har skiftet spor). Jeg har ikke spilt så lenge i denne byen. Det siste oppdraget jeg hadde var å sjekke ut museet, men dette var stengt. Deretter skal jeg bare samle inne hint og spor rundt i byen. Har vandret rundt lenge nå, men finner ikke noe nytt å gjøre. Jeg mangler også en god del te-ingredienser, så har ikke muligheten til å lage teen alle vil ha. Må jeg blande te til alle som vil ha for å komme videre? Om så, hvor i allverden finner jeg ingrediensene? Håper noen kan hjelpe.
Cloudemyx Skrevet 29. september 2010 Skrevet 29. september 2010 Du trenger iallefall ikke samle alle ingrediensene til teen for å komme videre, men jeg husker ikke hva du skal gjøre for å komme videre.
Deadringer Skrevet 29. september 2010 Forfatter Skrevet 29. september 2010 Godt å vite. Da får jeg surre rundt videre, så skjer det vel noe før eller siden. Takk skal du ha.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå