Vegar Jansen Skrevet 30. juni 2010 Skrevet 30. juni 2010 Nysgjerrig på Linux men aldri fått somlet deg til å prøve? Det har aldri vært enklere enn nå. Les saken her
Teknofil.no Gjest Skrevet 30. juni 2010 Skrevet 30. juni 2010 Liker ikke Linux. Synes det er et stygt og nærmest ubrukelig operativsystem. Eneste plusser at det er lett på ressurser, men ellers er det gammelt, ubrukelig og svært lite bukervennlig om man ikke vet hva man driver med.
Teknofil.no Gjest Skrevet 30. juni 2010 Skrevet 30. juni 2010 Liker ikke Windows. Synes det er et stygt og nærmest ubrukelig operativsystem. Eneste plusser at det er tungt på ressurser, men ellers er det gammelt, ubrukelig og svært lite bukervennlig om man ikke vet hva man driver med.
Lakus Skrevet 30. juni 2010 Skrevet 30. juni 2010 Liker ikke Linux. Synes det er et stygt og nærmest ubrukelig operativsystem. Eneste plusser at det er lett på ressurser, men ellers er det gammelt, ubrukelig og svært lite bukervennlig om man ikke vet hva man driver med. Om man dermed gidder å bruke noen celler på å finne ut hva man driver med så er Linux noe av det beste og mest befriende en kan finne på og bruke på en datamaskin. Jeg bruker det ikke selv, men jeg har vært borti det og det er moro.
PootieTang Skrevet 30. juni 2010 Skrevet 30. juni 2010 Liker ikke Linux. Synes det er et stygt og nærmest ubrukelig operativsystem. Eneste plusser at det er lett på ressurser, men ellers er det gammelt, ubrukelig og svært lite bukervennlig om man ikke vet hva man driver med. Linux er ikke ET operativsystem. Det finnes et tusentall forskjellige operativsystemer basert på Linux, med vidt forskjellige bruksområder og utseender. Linux i seg selv er i korte trekk en kjerne å bygge operativsystem på.
Gjest Bare meg Skrevet 3. juli 2010 Skrevet 3. juli 2010 Av verdens 500 raskeste computere bruker 91% Linux, Windows brukes av 1% http://www.top500.org/stats/list/35/osfam
Teknofil.no Gjest Skrevet 3. juli 2010 Skrevet 3. juli 2010 "Raskest" betyr ikke "mest brukervennlig"
Anbefalte innlegg