Gå til innhold

Superhelt-MMO dropper 360 (X360)


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

regnet egentlig med at dette ville skje, mange har snakket om konsoll versjoner av MMO-ene sine, men eg liker ikke ideen egentlig for det kan bli litt vanskelig å spille et ordentlig MMO på konsoll.

 

tror final fanatsy blir det første MMO-et til konsoll nå

Skrevet

Final Fantasy er allerede det første MMO til konsoll.. Glemt FF11? Har vært på plass siden PS2.. Phantasy Star har også vært på plass i en evighet! Men synd Champions blei droppet.. Sku likt å visst ka MS har gjort for at dette har vist seg å være så vanskelig..

Gjest Bruker-127711
Skrevet

Ikke noe overraskelse at det ikke kommer til 360. Tror det kan ha noe med at det ikke ble så veldig populært som de hadde håpet på (utifra mine egne beregninger).

Skrevet

først nå har jeg satt meg ned med champions online som en avbrekker fra de andre mmoène på markedet er bare lvl 16 men dæven jeg må si dette er annerledes fra noe annet jeg har testet .. i like

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...