Gå til innhold

Metroid Prime Trilogy, diskuter!!


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

http://wii.ign.com/articles/985/985793p1.html

 

Jeg elsket rett og slett disse spillene

Men det beste er helt klart eneren!!

 

"Metroid Prime Trilogy, releasing almost to the day of Metroid Prime 3 Corruption's two year anniversary, is a jammed to the brim package that combines all of Retro's first-person adventure games for the GameCube and Wii, on a single disc. And the two GameCube games – Metroid Prime and Metroid Prime 2 Echoes -- have been reworked with full widescreen, 480p support and feature the same awesome Wii Remote/Nunchuk control that made Metroid Prime 3 Corruption so tight."

 

Har en LCD tv bare for Nintendo Wii, kjører komponent på den...

Dette blir garantert kjøpt da jeg mener Metroid er det spillet som bruker Wii-moten best :)

Endret av Toman85
Videoannonse
Annonse
  • 2 uker senere...
Skrevet (endret)

Har alle 3, og har bare spilt 1-en sålangt (som var utrolig bra!), så jeg kommer ikke til å kjøpe denne. Men den er perfekt for de som har snust på Metroid Prime-serien lenge og ikke slått til enda.

Endret av Alkjeks
Skrevet (endret)

Jeg har bare 3eren til Wii nå, men fortsatt så kjøper jeg dette :)

Vil spille eneren og toeren med Wii styring og 480p via komponent :p

Endret av Toman
Skrevet
Jeg har bare 3eren til Wii nå, men fortsatt så kjøper jeg dette :)

Vil spille eneren og toeren med Wii styring og 480p via komponent :p

 

Hvis du bare har 3'ern så burde du helt klart kjøpe Trilogien når den kommer. 1'ern er et fantastisk spill og 2'ern er også veldig bra!

  • 3 uker senere...
Skrevet

Skaffet meg aldri noen av Prime-spillene selv om jeg egenlig hadde lyst til å spille dem, så denne dealen er perfekt for meg. :) Synd den ikke kommer til Europa før September.

  • 2 uker senere...
  • 2 uker senere...
Skrevet

Søren... Fant en pre-order deal på trilogi-pakken på GameStop, ville fått med T-skjorte og fancy plakat i tillegg til spillene... men så blir jeg fortalt at tilbudet gjelder bare for Amerika. Tenkte at jeg kunne bare kjøpe likevel, men så har du jo fraktpris og ikke minst forskjellene mellom NTSC og PAL.

 

Vet noen av dere om Norge/Europa får et lignende tilbud?

Skrevet

Er jo lov og håpe vi får et lignende tilbud. Men tror jeg skal skaffe spillet enten på release eller vente til det blir litt billigere :)

Gleder meg!!

Skrevet

24. August er ikke lenge til, må si jeg gleder meg stort. :) Har aldri prøvd noen spill innenfor serien, men har alltid vært litt nysgjerrig.

Skrevet

24 August eller 4 September det kommer? :) (leste 4 september på hjemmesiden til Nintendo nå nettopp) Det skal jeg bare ha! nettopp sett alle retrospective episodene av serien hos GT :D

Noen som har funnet noen nettbutikker som tar imot forhåndsbestillinger også ?

Skrevet

Håper nå på 24. august, men det er jo selvfølgelig slippdatoen i USA. Aner ikke hvor lang tid det tar før trilogien når Norge.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...