FlyMats Skrevet 31. mars 2011 Skrevet 31. mars 2011 (endret) Hei Jeg har følgende issue. Jeg har et Asus HK med en Q6600 CPU og en sata harddisk pr i dag. Jeg vurderer nå å bytte disk til en SSD og installere windows 7 (64 bit). Når jeg med tiden da vil oppgradere resten av utsyret, vil det da være mulig på koble denne SSDen som da har windows 7 (64 bit) til en nytt setup med annet HK, CPU, RAM osv uten å formater? Evnt kun oppdatere drivere og beholde OS setupet? På forhånd takk for hjelpen :-) Mats Endret 31. mars 2011 av FlyMats
PerB Skrevet 31. mars 2011 Skrevet 31. mars 2011 Oppdatering av hardwaredrivere blir et must. I tillegg må du regne med å reaktivere Windows. OEM-versjoner er bundet til den gamle hardwaren (hovedkortet etc).
FlyMats Skrevet 8. april 2011 Forfatter Skrevet 8. april 2011 Noen som vil forklare meg hvorfor det da er enklere å bruke et OS på USB disk kontra da bruke en SSD som er laget mtp annen maskin?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå