Howard Skrevet 8. juli 2003 Skrevet 8. juli 2003 1 000 000 innlegg i forumet En million innlegg ble nylig passert i forumet vårt. Vi benytter anledningen til å takke våre brukere som bidrar til å produsere norges største forum for databrukere! Les saken her.
Tandamram Skrevet 8. juli 2003 Skrevet 8. juli 2003 Kult det, men jeg la merke til en liten detalj... Det har vært en del diskusjon rundt postcounteren og unødvendige poster. Hvem poster innlegg nr 2 000 000? Dette hjelper ikke akkurat saken Ellers vil jeg takke hw.no for et glimrende forum som har hjulpet meg utallige ganger, enten når jeg har spurt om det eller når jeg har gjort egne søk. Forumet i sin helhet har en saklig og seriøs tone med humoristiske toner og har en stab som gjør en utmerket jobb. Det er ingenting å utsette på moderatorene. Og forresten, gratulerer Arctic :smile: Edit: Rettet opp mitt livs største feil (Artic, Arctic, AntArtic who cares...?)
venomzorg Skrevet 8. juli 2003 Skrevet 8. juli 2003 ....Og forresten, gratulerer Artic :smile: arctic din n00b =)
huf Skrevet 8. juli 2003 Skrevet 8. juli 2003 Ja, jeg vil også takke dere alle som står bak for et strålende forum, som har hjelp meg gjennom mange vanskelige dager. Det er ikke bare det å poste sine egne problemer, det er ikke bare da du er der, men du er der hele tiden for å se om du kan hjelpe folk smed sine problemer. Dette funker fullt ut. Forumet har også som sagt tidligere en fin og humoristisk tone, og de fleste trives her inne. Det gjør i vert fall jeg. ps. grattis arctic Keep up the good work!
mr x Skrevet 8. juli 2003 Skrevet 8. juli 2003 En overraskelse vil dukke opp i posten til vedkommende: var litt nyskjerrig på denne overraskelsen,er det noe Howard vil dele med andre på forumet. vil også passe på og gratulere arctic.
Nitrius Skrevet 8. juli 2003 Skrevet 8. juli 2003 Jepp, Gratulere arctic. lurer på hva slag overraskelse han får assa
smetho Skrevet 8. juli 2003 Skrevet 8. juli 2003 Jepp, Gratulere arctic.lurer på hva slag overraskelse han får assa En 3 mnd ban Sorry, må få lov å være litt onde
Battone Skrevet 8. juli 2003 Skrevet 8. juli 2003 Jupp, du finner nok ikke ett så "aktivt" forum andre steder i Norge om temaene som blir tatt opp her... Er egentlig ganske fornøyd med både moderatorer, oppsett av selve siden, forum... Må gi webdesigneren av hw.no litt av æren for at jeg er her... En av de mest behagelige sidene å klikke seg igjennom.. 8) Jeg vil også vite hva Arctic får i posten.... jeg vil , jeg vil... :wink:
ledigbrukernavn Skrevet 8. juli 2003 Skrevet 8. juli 2003 Lurer litt på om post 1.000.000 inneholdt noe spennende, mulig å finne den på en enkel måte? Prøvde http://forum.hardware.no/viewtopic.php?p=1...1000000#1000000 Da kom jeg til en post av Ar`Kritz fra 23. Juni.
ddd-king Skrevet 8. juli 2003 Skrevet 8. juli 2003 sorry at jeg er ikke med på strengene her. Men hvorfor får Arctic så mye gratulasjoner?
b-real Skrevet 8. juli 2003 Skrevet 8. juli 2003 Fint at dere markerer severdigheten med 1 million inlegg. Og vil gratullere Arctic med presangen som han har fått. Men vi vil gjerne få vite hva det var som blei sendt =) Og, hvor er så denne posten? Ser det er flere som lurer på akkurat dette, så om vi kunne få noe svar så hadde det vert kjekt =) Edit: Og ja, det er vel ikke så veldig positivt med all den fokuseringen på spamming som har vært den siste tiden, der man prøver å øke serriøsiteten på forumet, at man da sier noe som "hvem får post nr 2 000 000".
Civilix Skrevet 8. juli 2003 Skrevet 8. juli 2003 sorry at jeg er ikke med på strengene her.Men hvorfor får Arctic så mye gratulasjoner? Vi har funnet ut at bruker 'Arctic' stod for post nr 1 000 000 i forumet.
Egil.B Skrevet 8. juli 2003 Skrevet 8. juli 2003 Hvor mange poster har forumet uten 'Off Topic'-seksjonen da? Det lurer jeg på
Izex Skrevet 8. juli 2003 Skrevet 8. juli 2003 typisk...noen som tror det er om å poste mest og hvis man poster masse så kan man automatisk mye...jaja Gratz anyway
mr x Skrevet 8. juli 2003 Skrevet 8. juli 2003 han får sikkert et ati 9800 pro...eller fx 5900 ultra..som overraskelse
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå