gamer123 Skrevet 27. juni 2010 Skrevet 27. juni 2010 Hei folkens.. jeg trenger hjelp med å tilbake stille skjerm korte mitt.. skjer korte er.. radeon hd 4650 ati skjer kort.. jeg gjorde noen instillinger jeg ikke burde gjort.. for hver gang jeg er inn på et spill sp kommer det opp fult av priker i forskjellige farger :S hva skal jeg gjøre?
Kakeshoma Skrevet 27. juni 2010 Skrevet 27. juni 2010 (endret) Hvor gjorde du disse innstillingene? Det er sikkert en funksjon der du kan bruke for å stille tilbake... Og hvorfor legge til et bilde av snus? Endret 27. juni 2010 av Kakeshoma
gamer123 Skrevet 28. juni 2010 Forfatter Skrevet 28. juni 2010 Hvor gjorde du disse innstillingene? Det er sikkert en funksjon der du kan bruke for å stille tilbake... Og hvorfor legge til et bilde av snus? jeg fant ikke noe bilde å ha så jeg tok bare et bilde. Men det er logo på høyre side av start menyen, jeg tryka der så kom det opp instillinger til skjerm korte så jeg prøvde meg fram på ting og tang som jeg da ikke burde gjort..
ThaBear Skrevet 8. juli 2010 Skrevet 8. juli 2010 (endret) Det du trulig har gjor er å overclocke skjermkortet får mykje, dvs at du har for lite volt til gpu / men og dette fororsaker artifacts (pixel feil) er nok bare å stille kortet tilbake til stock setting. Vist du ikkje trur du har overclocka kortet kan du alltid's sjekke ut gpu-z der ser du stock setting og kva du køyrer på nå. Edit: kan bruke riva tuner til å overclocke med også stille tilbake. Endret 8. juli 2010 av ThaBear
detvarvondtdet Skrevet 16. juli 2010 Skrevet 16. juli 2010 Og hvorfor legge til et bilde av snus? jeg fant ikke noe bilde å ha så jeg tok bare et bilde. Fantastisk. :!:
Malvado Skrevet 16. juli 2010 Skrevet 16. juli 2010 Hei folkens.. jeg trenger hjelp med å tilbake stille skjerm korte mitt.. skjer korte er.. radeon hd 4650 ati skjer kort.. jeg gjorde noen instillinger jeg ikke burde gjort.. for hver gang jeg er inn på et spill sp kommer det opp fult av priker i forskjellige farger :S hva skal jeg gjøre? Høyreklikk på den røde Ati logoen , velg Catalyst Control center : Trykk options : Preferences : Restore Factory Defaults.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå