AnaXyd Skrevet 15. februar 2010 Skrevet 15. februar 2010 Heisann! Noen ganger når jeg sitter lenge i en stol, blir jeg litt svett i ræva. Ikke i sprekken nødvendigvis, men på rumpeballene osv. Problemet er, at i det siste syntes jeg at det har begynt å lukte tåfis eller noe lignende når jeg sitter lenge. Dette har oppstått ganske nylig, så jeg forstår ikke helt hvorfor. Jeg dusjer selvsagt hver dag, og baken er selvfølgelig med i vaskerutinen. Hva kan det være, og hva kan jeg gjøre for å unngå denne lukten?
bjorbakk7 Skrevet 15. februar 2010 Skrevet 15. februar 2010 sjekk stolen du sitter på.. imitert skinn skal gi slike plager.
Sitronsaft Skrevet 15. februar 2010 Skrevet 15. februar 2010 Interessant at du sier ræven lukter av tåfis. Jeg har nemlig lagt merke til at om jeg river negler av tærne (en uvane jeg utøver en svært sjelden gang), da istedenfor å bruke saks, så lukter fingrene mine ræv. Altså motsatt.
AnaXyd Skrevet 15. februar 2010 Forfatter Skrevet 15. februar 2010 Stolen jeg bruker er imitert skinn ja, men det skjer også andre steder om jeg blir svett. Hva kan jeg gjøre?
AnaXyd Skrevet 15. februar 2010 Forfatter Skrevet 15. februar 2010 Det er ikke noe jeg kan gjøre for å forebygge dette?
AnaXyd Skrevet 18. februar 2010 Forfatter Skrevet 18. februar 2010 Ja, hvorfor skulle jeg ikke gjøre det?
toazty Skrevet 18. februar 2010 Skrevet 18. februar 2010 ikke alle som bruker undertøy... har sjefen din foten oppi rævva di hver dag? hoho...
AnaXyd Skrevet 18. februar 2010 Forfatter Skrevet 18. februar 2010 (endret) Flott at det er mye seriøse svar å få... Og veldig fin primitiv humor du har, Toazty. Endret 18. februar 2010 av AnaXyd
FKL982 Skrevet 18. februar 2010 Skrevet 18. februar 2010 Ok, oppfølgings-spørsmål: SKifter du bokser hver dag? Eventuelt kan du bare kjøre i gang med noe talkmumpulver.
TheKims Skrevet 18. februar 2010 Skrevet 18. februar 2010 Heisann! Noen ganger når jeg sitter lenge i en stol, blir jeg litt svett i ræva. Ikke i sprekken nødvendigvis, men på rumpeballene osv. Problemet er, at i det siste syntes jeg at det har begynt å lukte tåfis eller noe lignende når jeg sitter lenge. Dette har oppstått ganske nylig, så jeg forstår ikke helt hvorfor. Jeg dusjer selvsagt hver dag, og baken er selvfølgelig med i vaskerutinen. Hva kan det være, og hva kan jeg gjøre for å unngå denne lukten? Her har du problemet ditt. Blir det klamt blir det lukt.
Bytex Skrevet 18. februar 2010 Skrevet 18. februar 2010 Stolen suger til seg svetten og det setter seg i materialet. Når du begynner å svette i arslet, kommer derfor lukta frem fra stolen siden den blir varm og klam. Skift stol, problem solved. Sitter du på samme sted i samme sofaen i ett år er det puta det stinker av, ikke rompa di.
TheWankership Skrevet 18. februar 2010 Skrevet 18. februar 2010 Du må serr sitte lenge, jeg har sittti kommando og sett på porno i over 10 timer i strekk i sånn skinnstol uten at det lukta noe sånt. Prøv å sitte på pute?
DasDiskusjonsDude Skrevet 18. februar 2010 Skrevet 18. februar 2010 Du må serr sitte lenge, jeg har sittti kommando og sett på porno i over 10 timer i strekk i sånn skinnstol uten at det lukta noe sånt. Prøv å sitte på pute? Seriøst? Ti timer... Ganske lenge...
TheWankership Skrevet 18. februar 2010 Skrevet 18. februar 2010 Du må serr sitte lenge, jeg har sittti kommando og sett på porno i over 10 timer i strekk i sånn skinnstol uten at det lukta noe sånt. Prøv å sitte på pute? Seriøst? Ti timer... Ganske lenge... yess, deilig da, junior får kjørt seg Derfor han må han ha sittti sykt lenge, når det ikke blir sånn etter ti timer
AnaXyd Skrevet 19. februar 2010 Forfatter Skrevet 19. februar 2010 Hmm, mulig det er denne stolen som begynner å trenge en vask. Jeg sitter ikke så lenge om gangen, men om det blir varmt i rommet, så blir man jo svett i ræva. Jeg har bare aldri luktet det før, så..
Gjest Slettet-QjT4b9 Skrevet 7. mars 2010 Skrevet 7. mars 2010 Hohoho. Har en kompis som har en kontorstol. Den lukter BÆSJ. Han sitter og spiller og promper på den hele tiden. Så rumpesvette skal nok kunne spre seg til stolen den også
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå