abene Skrevet 25. november 2009 Skrevet 25. november 2009 Google har åpnet muligheten for opplasting av utvidelser for Chrome. Les mer
Zappy Skrevet 25. november 2009 Skrevet 25. november 2009 AD block og mouse gestures please. Håper man får muligheten til å synce extentions samtidig som man syncer bookmarks.
mrblc Skrevet 25. november 2009 Skrevet 25. november 2009 Hah.. I ChromePlus er mouse gestures allerede aktivert.. og extensions finner du på http://www.chromeextensions.org/ Det stemmer at dette er for 4.0 av Chrome, men det er litt gammelt nytt..
Okapi Skrevet 25. november 2009 Skrevet 25. november 2009 Reklameblokkering er essensielt, fatter ikke at folk kan leve med en browser uten sånt. Alternativet er jo å slå av Flash, men det føles fort litt amputert.
FrankBjarne Skrevet 25. november 2009 Skrevet 25. november 2009 Chrome har reklameblokking vist det var det du lurte på
FrankBjarne Skrevet 25. november 2009 Skrevet 25. november 2009 Er ikke sikker, men blir BRA. Dere som prøvde chrome under betaen burde virkelig prøve det når versjon 4 kommer ut
arnizzz Skrevet 27. november 2009 Skrevet 27. november 2009 Reklameblokkering er essensielt, fatter ikke at folk kan leve med en browser uten sånt. Alternativet er jo å slå av Flash, men det føles fort litt amputert. Har tidligere brukt adblockere men synes faktisk det er like greit å bra skru det av. Jeg _ser_ ikke reklamen uansett. Filtreres automatisk i hodet
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå