Gjest Slettet+3124 Skrevet 15. oktober 2009 Skrevet 15. oktober 2009 Jeg har lastet opp noen dokumenter til Google Docks. Men når jeg skal sende en epost med Gmail så kan jeg ikke sende dokumentene i fra Google Docks. Får bare opp valget om å laste opp dokumenter i fra min PC i eposten som skal sendes! Jeg kan gå inn på hvert enkelt dokument og sende ett og ett, men det er ikke et valg for meg nå.. jeg må få sendt begge dokumentene i samme mail. Hvordan få dette til?
Gjest Slettet+3124 Skrevet 17. oktober 2009 Skrevet 17. oktober 2009 Ingen som kan hjelpe meg med dette?
Gjest Slettet+3124 Skrevet 18. oktober 2009 Skrevet 18. oktober 2009 Nå gir jeg snart opp!! Er det ingen som kan hjelpe meg med dette altså?
hernil Skrevet 20. oktober 2009 Skrevet 20. oktober 2009 Post i riktig kategori så skal du se at det kanskje hjelper Send en PM til moderator eller veileder hvis du er i tvil om hvor noe skal postes. Tråden flyttes til Nett-tjenester
Gjest Slettet+3124 Skrevet 20. oktober 2009 Skrevet 20. oktober 2009 Ja, kun en og en. Jeg trenger å sende flere om gangen!
Blåbær Skrevet 20. oktober 2009 Skrevet 20. oktober 2009 En annen måte å løse problemet ditt på er å lage en mappe med alle filene og åpne mappen for de du vil skal se mappen. Også sender du mail til de som skal filene, så kan du bestemme om de skal ha mulighet til å endre på filene eller ei.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå