Gå til innhold
Trenger du hjelp med PCen? Still spørsmål her! ×

Tastaturlagg på noen sekunder


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

En bekjent har et problem med tastaturlagg, når han skriver noe tar det noen sekunder før det dukker opp på skjermen.

 

Er en laptop, av noe nyere dato.

Endret av ^fmj
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tja, åpne prossesorbehandling og sjekk hva som skjer mens han skriver , er det noe program som du ikke kjenner igjen som begynner å ta opp mye ressurser så kan du prøve å stoppe / avslutte det og se om det hjelper.

 

Kjør selvsagt antivirus sjekk og spionvare sjekk.

Skrevet

Kan jo alltids være skjulte prosseser.

Prøv å avslutte alle ikke nødvendige prosses grener og se om dette kan hjelpe, prøv også å deaktivere antivirus for eksempel og se om det slår ut.

 

Hvis dette ikke hjelper så finnes det uansett flere analyseprogrammer som sjekker underliggende og skjulte prosseser som kan være til hjelp for deg og muligens finne ut hva som lager til denne laggen.

Gjest Slettet-Pqy3rC
Skrevet
En bekjent har et problem med tastaturlagg, når han skriver noe tar det noen sekunder før det dukker opp på skjermen.

Gjelder dette alle steder, selv f.eks i Notepad, eller er det bare i enkelte programmer/nettsteder ?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...