Locrin Skrevet 7. juli 2009 Skrevet 7. juli 2009 Sjekk ut denne tråden for å finne ut hva som skjedde https://www.diskusjon.no/index.php?showtopic=1128706&hl=
Suppekatten Skrevet 7. juli 2009 Skrevet 7. juli 2009 (endret) Haha, sier bare et ord til -Zeitgeist-: GENIALT! Og til laptopp knuseren: En ting er at vi på forumet støtter hverandre, men du må da selv klare å innse at i ditt tilfelle kan det være smartest å bare legge korta på bordet? Endret 7. juli 2009 av Heigren
Jann - Ove Skrevet 7. juli 2009 Skrevet 7. juli 2009 Nesebrus: ta deg en tur under vann og se om du finner en bærbar som noen har mistet fra en båt. Kansje må det til mange turer, men før eller senere vil du finne en erstatning på denne måten og det blir rimelig.
Locrin Skrevet 8. juli 2009 Forfatter Skrevet 8. juli 2009 dårlig gjort og ødelegge for andre på den måten.. Ja, jeg er helt enig i at det er dårlig gjort å ikke ta ansvar for de skader man forårsaker andre mennesker. Spesiellt når du kaller en av disse din venn.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå