roarkv Skrevet 17. april 2009 Skrevet 17. april 2009 (endret) Er det noen som vet hvordan jeg får kjørt STEAM og COUNTER STRIKE SOURCE fra min brukerkonto ( som ikke er administratorkonto i xp)? Hvordan skal dette installeres? HAAKON Endret 18. april 2009 av roarkv
Caliente Skrevet 18. april 2009 Skrevet 18. april 2009 Du fører enkelt og greit over ALLE filene fra C:/Programfiler/steam (før du har instalert noen spill, ellers tar det evig lang tid hvis du har mange spill) inn i en STEAM mappe på en ekstern hardisk. Så fører du over hele steam mappa til C:/Programfiler/ på den andre pcen du ikke er administrator. Så kan du bare laste ned CS: S via steam. gl
2ball_ Skrevet 18. april 2009 Skrevet 18. april 2009 har vert admin. på PC-en soden jeg var 7, så dette er ikke mitt felt. går det ikke ann å laste ned/instalere på en gjestekonto?
ttt Skrevet 18. april 2009 Skrevet 18. april 2009 Hei! Emnetittelen i denne tråden er lite beskrivende for trådens innhold og det er derfor ingen god emnetittel. Jo bedre og mer beskrivende emnetittelen er, jo lettere er det for andre å skjønne trådens innhold og det vil være lettere å treffe den riktige forumbrukeren med det rette svaret. Ber deg derfor om å endre emnetittel. Vennligst forsøk å ha dette i tankene neste gang du starter en tråd, og orienter deg om hva vår nettikette sier om dårlig bruk av emnetitler. Husk at en god emnetittel skal beskrive eller oppsummere hvilket problem du har - ikke at du har et problem. En god emnetittel skal heller ikke kun bestå av et produktnavn. Bruk -knappen i første post for å endre emnetittelen. (Dette innlegget vil bli fjernet ved endring av emnetittel. Ikke kommenter dette innlegget, men gjerne dette innlegget når tittelen er endret, så vil det bli fjernet..)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå