Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har hatt Jawbone (v1) i godt over et år, og kan bekrefte at dette er et produkt utenom det vanlige. Fungerer alldeles utmerket, og kan trygt anbefales. Ser også at Jawbone 2 har blitt noe mindre, og fått en mer polstret ørebøyle, noe som forklarer amobil's engasjement ang. komfort. Regner også med at ytelsen i forhold til støydempning og lydkvalitet har tatt noen steg opp, så denne er absolutt en høyaktuell oppgradering.

Skrevet

Jeg har Jawbone v1 og er veldig førnøyd, så anbefaler alle som snakker mye i mobil og iallefall teste den, for det er stor forskjell på den og andre jeg har testet.

Gjest Slettet-QqZexW9o
Skrevet

Vel her må noen tjene sykt rått på når dette koster 1300kr.

Sjekket litt over dammen priser og der koster herligeten mellom 50-70$ noen med inkl. frakt til norge. Selv med moms og forenklet fortolling blir dette langt billigere enn å kjøpe den her til lands.

Skrevet

Denne har jeg siklet på lenge. Jeg kjøpte meg en Jabra JX20, men det er jo ingen som hører meg når jeg snakker. Makan til bomkjøp. Noen som har erfaringer fra begge to og som kan fortelle om det er verdt å "oppgradere"? Jawbone 2 eller Jabra JX20?

 

Mvh Audun Hagen

  • 1 måned senere...
Skrevet

det har jo kommet en nyere utgave enn jawbone 2, ifølge hjemmesidene til produsenten av jawbone.

noen som vet om denne kommer til norge, eller om telenor bare skal selge den gamle utgaven?

  • 7 måneder senere...
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...