Gå til innhold
Trenger du hjelp med PCen? Still spørsmål her! ×

Reinstallere Fujitsu Siemens pc


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei.

Jeg har en Snart tre år gammel Fujitsu som begynner å bli full av drit og begynner å bli treg. Så tenkte jeg skulle reinstallere den helt. Men problemet er at jeg ikke vet hvordan? Jeg har gjort det på en hp før, og da bare trykket jeg på f10 eller noe sånt så kunne jeg gjøre det via bios uten noen cd. Jeg har heller ingen cd å gjøre det med. Så har noen erfaring med dette? Takker for hjelp.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hvordan man starter recocery prosessen varierer fra modell til modell. Det faktisk ikke alle modellene som har såkalt recovery partisjon. For å finne ut mer om din maskin sjekk brukermanualen eller last den ned her

Skrevet (endret)

Har undersøkt og jeg trenger cder. Og etter mye leting fant jeg begge cdene, så skal det ikke være nor problem lenger =)

 

Takker for alle svar =)

Endret av heimnes

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...