Ter0nd Skrevet 9. april 2009 Skrevet 9. april 2009 Jeg er ikke helt sikker på om dette er i riktig kategori, i så fall flytt den. Til saken. Jeg lurer på om dere synes at nettverkskortet Killer Network Interface Card M1 er verdt 2500kr? For dere som ikke vet det er dette et kort som sørger for at spilling over nettet går lettere. Det senker pingen og sørger for at det ikke lagger/hacker. Jeg refererer til denne testen
tingo Skrevet 9. april 2009 Skrevet 9. april 2009 Du får vente til noen har tatt seg råd til å blåse 2500.- for å finne ut om det stemmer da.
Nizzen Skrevet 9. april 2009 Skrevet 9. april 2009 Svaret er nei punktum Hadde den kosta 5-600 kr og hatt 2 stk porter med teaming support, så kunne det vært et kjøp som kunne forsvares.
007CD Skrevet 9. april 2009 Skrevet 9. april 2009 Beklageligvis er ping problemet hos ISPen din. For en eksempel, Killer NIC gjør INGENTING med Pingen til Australia for eksempel som ligger på 400ms MINST, hadde den kunne klippet den i 2 så hadde det vært verdt pengene. Dessverre er det en ISP sak og slik er det med all ping så Killer NIC er helt og holdent bortkastet. Spindre17 linket en test i tråden når EVGA omtalte sitt Killer NIC og resultatet i den testen var at de merket ikke forskjell om kortet var i maskinen eller ei.
Ter0nd Skrevet 9. april 2009 Forfatter Skrevet 9. april 2009 Etter at jeg har hørt dette skjønner jeg at dette definitivt ikke er verdt prisen. Takker for svar!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå