Gjest Gjest Skrevet 22. mars 2009 Skrevet 22. mars 2009 HEI I natt mista jeg jomfrudommen, men jeg kom ALT for fort! Tok under 1 minutt! Klarte ikke styre meg, det bare skjedde:P Blir det bedre etterhvert, eller? Jeg syntes det varte alt for kort, og tenkte også masse på partneren min! Hva bør jeg gjøre/huske på til neste gang? takker:)
HaterDiskus Skrevet 22. mars 2009 Skrevet 22. mars 2009 Dette er ikke uvanlig i starten av karriéren. Etter hvert som man blir mer vant til nakne damer og mus blir det bedre. Jeg er vanligvis ikke noen fan av uttrykket "øvelse gjør mester", men her stemmer det.
Demantios Skrevet 24. mars 2009 Skrevet 24. mars 2009 Auda, det kommer seg nok etter litt trening. Har tidligere skrevet litt om det, men da som reelt problem. Tror du bare har startvansker, noe som ikke er unormalt Husk å tilfredstille partneren likevel da, enten før, etter eller både før og etter samleiet enten med fingre eller tunga så hun ikke går fra senga med en dårlig følelse
S0ppel Skrevet 24. mars 2009 Skrevet 24. mars 2009 Har motsatt problem som deg dessverre.. Kommer veeeldig sent eller ikke i hele tatt.. Noen tips?
Demantios Skrevet 24. mars 2009 Skrevet 24. mars 2009 Har motsatt problem som deg dessverre.. Kommer veeeldig sent eller ikke i hele tatt.. Noen tips? Sånn var jeg og, fokuserte kun på bevegelsene mine dem første gangene og ingenting på nytelsen. Om du er fersk så kommer det til å gå seg til når støtinga blir en vane
S0ppel Skrevet 24. mars 2009 Skrevet 24. mars 2009 Har motsatt problem som deg dessverre.. Kommer veeeldig sent eller ikke i hele tatt.. Noen tips? Sånn var jeg og, fokuserte kun på bevegelsene mine dem første gangene og ingenting på nytelsen. Om du er fersk så kommer det til å gå seg til når støtinga blir en vane Hvordan fikk du ordnet det? Hvilke posisjoner?
HaterDiskus Skrevet 24. mars 2009 Skrevet 24. mars 2009 Hvis du har problemer med å komme så er vel doggy posisjonen for deg. Jeg kommer i hvert fall tidligere i doggy.
Gjest Gjest Skrevet 24. mars 2009 Skrevet 24. mars 2009 Dette har ingenting med tråden og gjøre, venligst ikke kapre min tråd med dine problemer
S0ppel Skrevet 24. mars 2009 Skrevet 24. mars 2009 Dette har ingenting med tråden og gjøre, venligst ikke kapre min tråd med dine problemer Jodda.. Du har fått svar.. Viss ikke det er godt nok: Prøv å holde deg litt lengre når du runker, sånn at du har mer kontroll og kan holde lengre ut..Simple as that! Noen idêer til mitt spørsmål?
Demantios Skrevet 24. mars 2009 Skrevet 24. mars 2009 Har motsatt problem som deg dessverre.. Kommer veeeldig sent eller ikke i hele tatt.. Noen tips?Sånn var jeg og, fokuserte kun på bevegelsene mine dem første gangene og ingenting på nytelsen. Om du er fersk så kommer det til å gå seg til når støtinga blir en vane Hvordan fikk du ordnet det? Hvilke posisjoner? Gikk vel mye i misjonær på den tida, det ordnet seg ved at jeg ble vant med bevegelsene og ikke trengte så mye fokus på det
EldarH Skrevet 25. mars 2009 Skrevet 25. mars 2009 Dette har ingenting med tråden og gjøre, venligst ikke kapre min tråd med dine problemer Øvelse gjør mester... Snik deg til en like før du skal i gang, da bruker man ofte litt lengre tid på avfyring nr 2. Eller du kan trekke deg ut rett før du må komme, pause litt, for så å gjenta dette til du vil komme..
Blåbær Skrevet 25. mars 2009 Skrevet 25. mars 2009 Gratulerer så meget, ikke bry deg om at du kommer så fort. Du kommer til å ha mange andre sjanser der ting kan gå bedre. Uansett så finnes det nok av andre måter å tilfredstille din kone på.
Demantios Skrevet 25. mars 2009 Skrevet 25. mars 2009 Eller du kan trekke deg ut rett før du må komme, pause litt, for så å gjenta dette til du vil komme.. Funker meget dårlig, kula går gjerne ved neste støt og digg er det ikke for dama heller
EldarH Skrevet 25. mars 2009 Skrevet 25. mars 2009 Eller du kan trekke deg ut rett før du må komme, pause litt, for så å gjenta dette til du vil komme.. Funker meget dårlig, kula går gjerne ved neste støt og digg er det ikke for dama heller Vet om mange som sier at dette er et triks som funker for dem. Jenta blir jo også happy for at man holder lengre.. Men det er ikke sikkert det fungerer for alle..
Riot™ Skrevet 27. mars 2009 Skrevet 27. mars 2009 Å runke først i do (regner med du vet rett før du skal ha sex). Kan si du skal bare på toalettet en liten tur først, eller bare si brb. Selv kom jeg fort første omgang/forhold ( bombe), men ved neste anledning (dog ny jente) så var det full fres, mange stillinger og utslitninger av begge parter. Du vil oppleve god sex lengre fram i tid om du er innstilt for det.
Gjest Gjest Skrevet 27. mars 2009 Skrevet 27. mars 2009 Holdt på i over førti min første gang jeg o.O Hadde ikke på lyset, prøv å skru av lyset
Riot™ Skrevet 27. mars 2009 Skrevet 27. mars 2009 Det gjorde kompisen min også, og han debuterte i trekant (jeg, han og ei jente). Han holdt jævlig lenge, men det var store mengder alkohol innblandet, tv i bakgrunnen og han hadde en del å tenke på (nok om det). Stakkars fyr Tror ikke han KOM en gang, etter ca. 30min! Jeg så på TV da jeg gikk for å bli kjempevenn med toalettskålen min midt oppi det hele xD
Korka Skrevet 29. mars 2009 Skrevet 29. mars 2009 Jeg holdt på i ca 30min, måtte faen meg ronke meg shjøl til orgasme, selv etter å ha blitt sugd, ridd og hele pakka.. Sånn er det fortsatt :/
Korka Skrevet 29. mars 2009 Skrevet 29. mars 2009 Jeg vet ikke helt jeg, jeg tenner ikke på gutter sånn helt, men jeg tenner på å se en kuk liksom Tror jeg er bisexuell, men alikavell heterofil, synes utseendet til gutter er ekkelt liksom, kunne aldri ha forelska meg i en gutt. Har kjæreste og er fornøyd med det (Ja, hun er jente) Tror nok det har noe med at jeg har trang forhud osv..
Anbefalte innlegg