Dammed Skrevet 19. februar 2009 Skrevet 19. februar 2009 Vel, jeg klarer rett og slett ikke å finne det, det skal stå på set up multiple displays, men jeg ser det ingen sted... Se vedlegg for en print screen av nvidia control panelet.
Timster Skrevet 19. februar 2009 Skrevet 19. februar 2009 Hvis du nettop har koblet til skjermen, prøv å starte Pc'en på nytt. Jeg mener jeg måtte det på mitt 8800gts 320mb. Har du BTW prøvd å bare bruke windows tingen til det?(kommer ikke på hva det heter)
Dammed Skrevet 19. februar 2009 Forfatter Skrevet 19. februar 2009 Takk for kjapt svar. Ja det funket ved å restarte pc'en. Restarta pc'en, da starta "multiple display setup" til Nvidia, gikk gjennom den og alt funker nå.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå