Xanman Skrevet 12. januar 2009 Skrevet 12. januar 2009 (endret) Jeg bestilte nettopp boken "The Hellbound Heart", som er skrevet av Clive Barker. Jeg elsker Hellraiser-filmen noe helt sinnsykt, så jeg gleder meg virkelig til å få opplevd den i bok-format. Noen som har lest den? Edit: Jeg bestilte den forresten på amazon.co.uk for £5,99+frakt. Endret 12. januar 2009 av GoreGalore
Totenkopf Skrevet 27. januar 2009 Skrevet 27. januar 2009 Kjekk liten roman, leste den for en del år siden. Ikke nevneverdig dyp, men en grei leseopplevelse er den.
564215 Skrevet 25. mars 2009 Skrevet 25. mars 2009 Noen flere som har lest den? Synes dere det var en spennende bok?
vikingkylling Skrevet 31. mars 2009 Skrevet 31. mars 2009 Har hatt den i bokhyllen ganske lenge og begynte å lese på den. Har lest ca 1/3 så langt, og den er bra skrevet, har en bra historie og så videre. Men vært obs på at den er ganske forskjellig fra filmen.
564215 Skrevet 31. mars 2009 Skrevet 31. mars 2009 Har hatt den i bokhyllen ganske lenge og begynte å lese på den. Har lest ca 1/3 så langt, og den er bra skrevet, har en bra historie og så videre. Men vært obs på at den er ganske forskjellig fra filmen. Forskjellig på hvilken måte da? Handlingen?
vikingkylling Skrevet 3. april 2009 Skrevet 3. april 2009 (endret) Tja, i filmen blir Frank dratt ned til helvete når han åpner boksen, men i boken prøver cenobitene å advare ham. Pinhead er mer eller mindre hovedpersonen i filmen, men i boken er hun bare en av mange, og så videre. For den saks skyld er jeg ikke sikker på om Kirsty er datteren eller ekskona til han fyren i boken. Endret 3. april 2009 av thecrow77
564215 Skrevet 3. april 2009 Skrevet 3. april 2009 Tja, i filmen blir Frank dratt ned til helvete når han åpner boksen, men i boken prøver cenobitene å advare ham. Pinhead er mer eller mindre hovedpersonen i filmen, men i boken er hun bare en av mange, og så videre. For den saks skyld er jeg ikke sikker på om Kirsty er datteren eller ekskona til han fyren i boken. Er PINHEAD en hun?
vikingkylling Skrevet 5. april 2009 Skrevet 5. april 2009 Så vidt jeg har fått med meg, ja. Har bare lest ca 1/3 av boken.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå