Tors bror Skrevet 11. april 2003 Skrevet 11. april 2003 Et litt pusig spørsmål. Men sånn det er her tar pc-kabinettet (midi) altfor mye plass. Vil det gå fint å legge det over på siden? Det jeg bekymrer meg over er to ting. Harddisken og varmen i kabinettet. Harddisken er en WD 120 GB, ganske ny og skal vel tåle det? Intuitivt byr det meg imot...
Bullseye88 Skrevet 11. april 2003 Skrevet 11. april 2003 Skal absolutt ikke ha noe å si, hvis du ikke har noe løst inni der da... Er ikke mulig å kjøre cd-rom/dvd sånn dog.
osse-mon waits for alice Skrevet 11. april 2003 Skrevet 11. april 2003 Dette skal gå helt fint... Kjørte slik før, uten problemer!
EchoSierra Skrevet 11. april 2003 Skrevet 11. april 2003 Du får jo kjøpt slike kabinett. De er beregnet til å ligge under skjermen. Er det ikke de de kaller Desktop?
Tors bror Skrevet 11. april 2003 Forfatter Skrevet 11. april 2003 OK... CD/DVD går nok fint, bortsett fra trøbbel med å ta inn/ut.
Black Star Skrevet 11. april 2003 Skrevet 11. april 2003 OK...CD/DVD går nok fint, bortsett fra trøbbel med å ta inn/ut. Vet noen cd-rom'er har spesielle "klips" som man fester cd plata med slik at det ikke vil være problemer med å bruke en cd plate i en spiller som ligger vertikalt. Har ikke prøvd selv, men en av mine tidligere cd-rom spillere hadde det.
uGn Skrevet 11. april 2003 Skrevet 11. april 2003 OK...CD/DVD går nok fint, bortsett fra trøbbel med å ta inn/ut. Har ikke prøvd selv, men en av mine tidligere cd-rom spillere hadde det. Motsier du deg selv bittelitt ? fnis uGn
muffe Skrevet 11. april 2003 Skrevet 11. april 2003 Den eneste begrensningen er CDROM. Men hvis du har en som kan monteres vertikalt, går det greit. Har 5 slike selv. Funker flotters.
Tors bror Skrevet 11. april 2003 Forfatter Skrevet 11. april 2003 Hm, når jeg tenker meg om har jeg jo sett dette mange ganger bare motsatt, altså desktop-pcer som er satt opp på langs. Hvor også cdspilleren kjører vertikalt. Da gjenstår luft og varmeproblemet. Får se om jeg forsøker meg når vi får rydda unna plass her.
StorPeder Skrevet 11. april 2003 Skrevet 11. april 2003 OK...CD/DVD går nok fint, bortsett fra trøbbel med å ta inn/ut. Vet noen cd-rom'er har spesielle "klips" som man fester cd plata med slik at det ikke vil være problemer med å bruke en cd plate i en spiller som ligger vertikalt. Har ikke prøvd selv, men en av mine tidligere cd-rom spillere hadde det. Det er jo bare til å rive ut skuffen fra PS2- maskina, og montere på den! PS2 er no dritt uansett, så den har man jo ikke bruk for
jst_productions Skrevet 11. april 2003 Skrevet 11. april 2003 Tror de fleste nye cd-rommer har sånne klips for sideveis monetering
Alastor Skrevet 11. april 2003 Skrevet 11. april 2003 PS2 er no dritt uansett, så den har man jo ikke bruk for Hæhæhæhæ, dagens gullkorn ...selv om PS2 eier alt annet :wink:
haakka Skrevet 17. april 2003 Skrevet 17. april 2003 din nisse! med slot-in er det ingen skuff som du må legge cd`n i
Drittsekken Skrevet 18. april 2003 Skrevet 18. april 2003 Jeg vet at noen annbefaler å ha harddisken i den stilling den er formatert i for å unngå lese/skriveproblemer. Det er nok ingen problem å ha harddisken vertikalt, men det annbefales å formatere den i den posisjonen. Personlig tror jeg ikke at det vil by på noen problemer, men kjekt å vite.
Black Star Skrevet 18. april 2003 Skrevet 18. april 2003 OK...CD/DVD går nok fint, bortsett fra trøbbel med å ta inn/ut. Har ikke prøvd selv, men en av mine tidligere cd-rom spillere hadde det. Motsier du deg selv bittelitt ? fnis uGn Hallo... den hadde muligheten, men jeg har ikke prøvd muligheten. Tenk litt før du svarer da
A_berg Skrevet 18. april 2003 Skrevet 18. april 2003 så klart du kan legge kabinettet på siden, det eneste du må huske på er å ikke ha lange løse ledninger som kan sette seg fast i viftene hengende løst. jeg legger kabinettet flatt viss jeg skal fikse div. stuff i det og det finker helt toppers!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå